Fotbal

23.6.2017

Do I.B třídy postupují kromě Černčic také fotbalisté Chlumčan

Okres Louny /PŘEHLED/ – Přinášíme konečné fotbalové tabulky a přehled, kdo by měl v příští sezoně hrát kterou soutěž.

22.6.2017

Pětadvacet. Lesniak byl jen tři trefy od koruny krále střelců

Louny /ROZHOVOR/ - „Určitě šlo ještě pár gólů přidat," směje se nejlepší lounský kanonýr Michal Lesniak. V rozhovoru pro Deník zhodnotil sezonu a prozradil, že i tu příští by měl být v Lounech.

22.6.2017

I.B třída: Vroutek potvrdil vítězství, Kryry skončily čtvrté

Okres Louny – Vítězem I.B třídy skupiny C se stali fotbalisté Vroutku. Se ztrátou čtyř bodů byl druhý Klášterec. Dařilo se také Kryrům, které ukončily sezonu na čtvrté pozici. Páté skončilo Nové Sedlo, sedmá Blažim a osmé Tuchořice.

21.6.2017

Okresu vládnou fotbalisté Černčic, poslední je Výškov

Okres Louny – Nejlepším střelcem okresního přeboru je vroutecký Jan Kukla.

21.6.2017

Postup! Fotbalové Louny míří do divize

Louny - Fotbalisté Loun si příští sezonu zahrají vyšší soutěž. Druhý celek krajského přeboru přijal možnost hrát v divizi.

20.6.2017

I.A třída: Uhlík triumfoval mezi střelci, zasáhl pětadvacetkrát

Okres Louny – V konečném účtování patří fotbalistům Dobroměřic druhé místo. Čtvrté jsou Domoušice, mají nejlepšího střelce. Páté místo obsadily Podbořany, deváté Louny B a dvanácté Postoloprty.

20.6.2017

Pátému Žatci se více než doma dařilo venku

Žatec – Fotbalisté Slavoje v krajském přeboru vybojovali 43 bodů. Nejlepší střelec Petr Klinec zatížil konta soupeřů třiadvaceti brankami.

19.6.2017

Jasné vedení, komplikace, nakonec radost. Louny oslavily druhé místo výhrou

Louny /FOTOGALERIE/ - Tři branky dal Krupce nejlepší střelec Loun Michal Lesniak, celkem zatížil konta soupeřů pětadvacetkrát. Louny při loučení se sezonou přehrály třetí Krupku 4:3.

18.6.2017

Žatec prohrál s Kadaní a skončil v kraji pátý

Žatec - V posledním utkání sezony Slavoj doma fanoušky nepotěšil.

16.6.2017

Fotbalisté Loun porazili Brnou, opanovali finále Ústeckého poháru

Lovosice – Tři branky dal do sítě Brné ve druhém poločase střelec Michal Lesniak. Louny postoupily do celostátního poháru.

16.6.2017

Kam zajít o víkendu na fotbal

Okres Louny - Na jaká utkání fotbalových týmů v regionu se můžete jít o víkendu podívat.

14.6.2017

I.A třída: Domoušice budou ještě bojovat o bronz

Okres Louny – Fotbalisté Dobroměřic budou jistě druzí. Podbořany jsou kolo před závěrem I.A třídy páté, deváté jsou Louny B, na jedenácté pozici jsou Postoloprty.

14.6.2017

Okresní přebor: Hrát se bude ještě o stříbro a bronz

Okres Louny - Rušno je také na konci tabulky fotbalové soutěže. Poslední Výškov ztrácí tři body na tým Peruce.

14.6.2017

I.B třída: Fotbalisté Vroutku jsou jistými vítězi, mají čtyřbodový náskok

Okres Louny – Kolo před koncem fotbalové I.B třídy je rozhodnuto. Vroutek nemůže už nikdo na postu lídra ohrozit. Kryry mohou ještě bojovat o třetí pozici.

11.6.2017

V derby padaly branky až ve druhém poločase

Domoušice /FOTOGALERIE/ – Utkání Domoušic a Postoloprt bylo bojovné. Nechyběla červená karta ani sanitka na hřišti.

11.6.2017

I.A třídu vyhrál Perštejn, Dobroměřice skončí druhé

Okres Louny – Dobroměřice se se svými diváky rozloučily v sobotu jasnou výhrou, Podbořany nedokázaly Březnu vstřelit gól.

11.6.2017

Fotbalisté Loun i Žatce uspěli na hřištích soupeřů

Louny, Žatec – Oběma týmům v posledním kole krajského přeboru už o nic nepůjde, v tabulce skončily na druhém a pátém místě.

9.6.2017

Tůma versus Lesniak? Nejlepší střelec proti čtvrtému, Louny jedou do Bíliny

Louny – Fotbalisté Loun, druhého celku krajského přeboru, budou chtít vyhrát počtvrté v řadě.

9.6.2017

Fotbalisté Žatce zavítají na trávník jedenáctého Litvínova

Žatec – Slavoj Žatec je v krajském přeboru dvě kola před koncem šestý, dosud čtrnáctkrát vyhrál a dvanáctkrát ztratil.

6.6.2017

Dvě kola před koncem je rozhodnuto. Černčice jsou vítězem okresního přeboru

Okres Louny – Vysokou výhrou 5:0 nad Žiželicemi si fotbalisté Černčic pojistili osmibodový náskok v čele okresního přeboru. Dvě kola před koncem soutěže to zároveň znamená, že jsou již jistým vítězem.

6.6.2017

Vroutek přehrál Tuchořice až po rozstřelu, lídrem zůstává

Okres Louny – Fotbalisté Vroutku drží dvě kola před koncem soutěže náskok čtyř bodů. Druhý Klášterec ztratil v Blažimi.

5.6.2017

Postoloprty opět prohrály, počtvrté v řadě. Nestačily na lídra z Perštejna

Perštejn /FOTO/ – Jedinou branku hostů dal v závěru první půle Bránický. Domácí Perštejn skoroval čtyřikrát, na čele fotbalové I.A třídy má pětibodový náskok.

4.6.2017

1. A třída: Fotbalisté Domoušic pokračují ve svých kanonádách

Okres Louny - Jedna výhra normální, jedna na penalty a jedna porážka s lídrem soutěže - taková byla sobota v podání fotbalových týmů z okresu Louny, účinkujících v krajské 1. A třídě.

4.6.2017

Střelnici si doma otevřel také Slavoj Žatec

Žatec - Neštěmicím v krajském přeboru nasázel šest gólů, zápas byl rozhodnutý už po dvaceti minutách.

4.6.2017

Bojovníci z Loun zápas parádně otočili!

Louny /FOTOGALERIE/ - U Ohře se hrál pěkný fotbal dvou týmů ze špičky krajského přeboru, na konci se zaslouženě radovali domácí.

2.6.2017

Druhé Louny hrají se čtvrtým, šestý Žatec přivítá osmého

Louny, Žatec – Fotbalisty Loun i Slavoje uvidí fanoušci na domácích trávnících, oba týmy hrají shodně v sobotu 3. června od 17 hodin.

2.6.2017

Okres Louny - Na jaká utkání fotbalových týmů v regionu se můžete jít v sobotu a v neděli podívat.

29.5.2017

Dobroměřice opět zaváhaly. Perštejn odskočil na čtyři body

Dobroměřice – V souboji nového lídra s druhým týmem fotbalové I.A třídy byli úspěšnější hosté z Perštejna. Duel hodně napověděl, kdo zaútočí na prvenství a postup.

28.5.2017

Slavoj dostal v Krupce sedm branek

Žatec – Čtyři dal žateckým fotbalistům veterán se zkušenostmi z Ligy mistrů Emil Rilke.

28.5.2017

Vroutek v Kryrech vedení neudržel, domácí předvedli parádní obrat

Kryry – V prvním poločase byli hosté jasně lepší, v tom druhém se střelecky prosadili domácí.