Druhý herní test absolvovali lounští divizní fotbalisté. Proti Libiši oslavili výhru 4:1, dvě branky dal Trup, přidali se Zícha a Soukup. Louny nastoupily k utkání po prvním týdnu přípravy. Už v první půli šli domácí do bezpečného vedení 2:0.

Nejprve centroval Kurka a prosadil se Vojtěch Trup, lounský kapitán pak přidal i druhý úspěch. Tentokrát se mu vydařila standardní situace. V utkání se v první půli v lounském dresu objevil Exner, který je tam na zkoušce.

Po změně stran zvyšoval už na 3:0 Zícha, který uspěl sám před golmanem. Hosté pak korigovali na 3:1, v jejich dresu se trefil hrající trenér Zdeněk Šenkeřík.
Konečnou podobu skore dal Soukup, který dorazil do sítě balon po tyči po střele Popoviče.

Pro Louny byl duel s Libiší druhým přípravným zápasem, první duel s juniorkou Teplic lounští fotbalisté prohráli 1:6.

Další přípravný test čeká na Louny s Třeboradicemi, 3. února se venku utkají s Duklou Jižní Město. Proti divizním Zbuzanům se pak ukáží doma 10. února, 17. února si zahrají s Ostrovem a 24. února s Březovou. Generálka je v plánu 3. března v Rakovníku. Louny přezimují v tabulce divize na jedenáctém místě, mají osmnáct bodů za sedm výher a osm ztrát. Ostrý mistrovský zápas je čeká 10. března proti třetí Souši.

Louny – Libiš 4:1 (2:0)

Branky: Trup 2, Zícha, Soukup – Šenkeřík

Sestava 1. poločas: Pokorný – Fiřt, Krejčík, Černý, Suchý - Kotlan, Popovič, Zícha, Trup, Kurka (25. Vondráček) - Exner
Sestava 2. poločas: Pokorný – Pergl, Krejčík, Černý, Fiřt - Soukup, Kotlan, Hrnčíř, Popovič, Vondráček -Zícha (60. Myšák)