Kapitán Runt dal hattrick

Blšany - Poslední místo si v divizi upevnili fotbalisté Chmel Blšany, když včera doma opět prohráli, tentokrát s nováčkem soutěže ŘEZUZ Děčín 0:4.

13.10.2008

Bez nápadu, intuice a kreativity hrají fotbalisté Blšan, kteří včera prohráli s Děčínem 0:4. Na snímku zasahuje domácí Zdeněk Uhlík před Tomášem Vlasákem. Foto: DENÍK/Jaroslav Kubíček

Nově sestavená stoperská dvojice se jen dívala, jake ve 13. minutě jim za zády proběhl Dvořák a zakončil kolmou akci vedoucím gólem. Za dvě minuty to zopakoval zleva, ale brankář Machynek vyběhl včas a míč kryl. Ve 21. spálil gólovku děčínský Stejskal.

Druhý gól si nechali dát Blšanští do šatny z penalty po zákroku Vávry, jenž podrazil Stejskala v šanci, která vznikla po kiksu Heiera ve středu hřiště. A mohlo být hůř, neboť ve 45. bombu Rosochy zastavilo břevno.

Druhý poločas si přeskupení domácí vytvořili několik šancí, ale většinou zbrklostí se o ně připravili, vychytal je žonglující Chodura, nebo zasáhli včas obránci Stejskal a Hubený po střelách Vávry a Kyncla.

Když Chmelaři nestáli aspoň o snížení stavu, vzali v závěru otěže opět do rukou hosté a exekutor penalty kapitán Pavel Runt dotvořil hattrick, když v 77. skoroval z trestného kopu a v 89. lobem přes tentokrát hodně nejistého brankáře Machynka.

Blšany – Děčín 0:4 (0:2)

Branky: 13. Dvořák, 43. (pok. kop), 77. a 89. Runt. Rozhodčí Burda, ŽK 2:3, 120 diváků.
Blšany: Machynek – Vávra, M. Vlk, Uhlík (85. Jan Němec), Heier – Podroužek (80. Baloun), Jindřich Bureš, Budač, Kroupa (70. Kyncl) – Zápotocký, Lesniak. Trenér Oleg Kolman.

Autor: Jaroslav Kubíček

13.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

70

ANKETA: Omezili byste pracovní týden z pěti dnů na čtyři?

Utkání Loun (v bílém) proti Lovosicím
9

Lokomotiva přehrála Lovce, Lovosice poprvé ztratily

Žena nechtěla pustit bývalého přítele do bytu, vnutil se tam násilím

Okres Louny - Neodbytnému muži nyní v krajním případě hrozí až dva roky vězení.

Domácnosti v Lounech osloví tazatelé kvůli výzkumu

Louny - Zkoumání má přinést nové poznatky o vztazích v české společnosti.

Policie stále hledá bankovního lupiče. Poznáte ho?

Podbořany - Lupič si přišel pro peníze do podbořanské banky. Ještě předtím přepadl i banku v Kadani.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.