Kapitán Runt dal hattrick

Blšany - Poslední místo si v divizi upevnili fotbalisté Chmel Blšany, když včera doma opět prohráli, tentokrát s nováčkem soutěže ŘEZUZ Děčín 0:4.

13.10.2008

Bez nápadu, intuice a kreativity hrají fotbalisté Blšan, kteří včera prohráli s Děčínem 0:4. Na snímku zasahuje domácí Zdeněk Uhlík před Tomášem Vlasákem. Foto: DENÍK/Jaroslav Kubíček

Nově sestavená stoperská dvojice se jen dívala, jake ve 13. minutě jim za zády proběhl Dvořák a zakončil kolmou akci vedoucím gólem. Za dvě minuty to zopakoval zleva, ale brankář Machynek vyběhl včas a míč kryl. Ve 21. spálil gólovku děčínský Stejskal.

Druhý gól si nechali dát Blšanští do šatny z penalty po zákroku Vávry, jenž podrazil Stejskala v šanci, která vznikla po kiksu Heiera ve středu hřiště. A mohlo být hůř, neboť ve 45. bombu Rosochy zastavilo břevno.

Druhý poločas si přeskupení domácí vytvořili několik šancí, ale většinou zbrklostí se o ně připravili, vychytal je žonglující Chodura, nebo zasáhli včas obránci Stejskal a Hubený po střelách Vávry a Kyncla.

Když Chmelaři nestáli aspoň o snížení stavu, vzali v závěru otěže opět do rukou hosté a exekutor penalty kapitán Pavel Runt dotvořil hattrick, když v 77. skoroval z trestného kopu a v 89. lobem přes tentokrát hodně nejistého brankáře Machynka.

Blšany – Děčín 0:4 (0:2)

Branky: 13. Dvořák, 43. (pok. kop), 77. a 89. Runt. Rozhodčí Burda, ŽK 2:3, 120 diváků.
Blšany: Machynek – Vávra, M. Vlk, Uhlík (85. Jan Němec), Heier – Podroužek (80. Baloun), Jindřich Bureš, Budač, Kroupa (70. Kyncl) – Zápotocký, Lesniak. Trenér Oleg Kolman.

Autor: Jaroslav Kubíček

13.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Kvůli havárii potrubí netekla voda v části Loun

Současný nevábný stav rybníka v Radíčevsi

Páchnoucí rybník plný bahna v Radíčevsi čeká oprava

Tuny cenného kovu chtějí brát z úpatí hory. Už za čtyři roky

Teplicko - Těžba lithia na Cínovci by mohla začít v roce 2021. V plánu to má alespoň česká firma Geomet, která zde provádí průzkumy.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Hokejová svatba: Fanoušci si jako kulisu svatby zvolili litvínovský zimák

Litvínov /FOTOGALERIE/ - „Je to náš druhý domov,“ říkají o litvínovském zimáku Eliška a Vratislav Bílkovi. V sobotu měli svatbu a druhý den si jako kulisu svatebních fotek zvolili právě zimní stadion litvínovské Vervy. Oba jsou nadšenými fanoušky litvínovského klubu a při hokeji se také seznámili. Bylo to v mistrovské sezoně, teď je čeká společná cesta životem. Vráťa, kterému se přezdívá Kozel, tak svůj „pseudonym“ přenesl i na manželku Elišku, která je Kozlicí. Oba mají svá jména i na fanouškovském dresu.

Nohejbalisté Žatce zatím neprohráli, čekají je boje o návrat do extraligy

Žatec – Závěrečné utkání základní části čeká žatecké nohejbalisty už tuto sobotu. Pak vstoupí do bitev o nejvyšší soutěž.