Podruhé už tým Blšan vyrovnat nedokázal

Čelákovice - Ani tentokrát fotalisté Chmelu body nezískali.

6.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Tři body si do tabulky divizní skupiny B mohou připsat fotbalisté Unionu Čelákovice, kteří v dalším díle soutěže hostili na svém trávníku celek Blšan, v němž hrají bývalí ligoví fotbalisté.

První velkou šanci zápasu měli hosté. Průnik zakončený střelou i následnou dorážku však zlikvidoval Janáček. Pak měli domácí navrch a gól na noze Kraus, ale jeho lob po samostatném úniku z poloviny hřiště mu nevyšel na sto procent. Pak měl ještě příležitost Dalekorej, ale také z toho nic nebylo. Udeřilo až ve 40. minutě, kdy se trefil po centru Dalekoreje Jelínek.

I druhý poločas začali lépe hosté, ale Klinka mezi tři tyče nezamířil. Potom se však povedlo hostům po dorážce vyrovnat. Z nerozhodného stavu se však Blšany neradovaly dlouho, neboť za dvě minuty mířil do černého Poběrežský – 2:1. Zbytek utkání byl vyrovnaný. Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí si těsný náskok pohlídali až do závěrečného hvizdu.

70

ANKETA: Omezili byste pracovní týden z pěti dnů na čtyři?

Utkání Loun (v bílém) proti Lovosicím
9

Lokomotiva přehrála Lovce, Lovosice poprvé ztratily

Žena nechtěla pustit bývalého přítele do bytu, vnutil se tam násilím

Okres Louny - Neodbytnému muži nyní v krajním případě hrozí až dva roky vězení.

Domácnosti v Lounech osloví tazatelé kvůli výzkumu

Louny - Zkoumání má přinést nové poznatky o vztazích v české společnosti.

Policie stále hledá bankovního lupiče. Poznáte ho?

Podbořany - Lupič si přišel pro peníze do podbořanské banky. Ještě předtím přepadl i banku v Kadani.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.