Blšany jezdí k utkáním s minimem hráčů, mají obrovské problémy s kádrem. Do Hrobců navíc odjeli Blšanští bez zraněného golmana Matějky a Josefa Němce.

Po prvním poločase byl stav 1:1, za Chmelaře byl úspěšný mladý Siegl, ve druhé půli byl ale vyloučen za faul náhradní golman Brič. Do branky tak musel hráč z pole, pro kterého ale nebyl dres, a tak musela být číslovka upravena pomocí izolační pásky.

Hrobce vedly 2:1, i v deseti ale dokázaly Blšany vyrovnat, když se trefil střelec Prückner. V oslabení ale rychle ubývaly síly a rozhodující branka padla za záda Krejčíka chvilku před koncem utkání.

Blšany mají po čtyřech zápasech v krajském přeboru pouhé dva body, v tabulce jsou předposlední a ještě nevyhrály.

Hrobce - Blšany 3:2 (1:1)

Branky Blšan: Siegl ml., Prückner