Teprve na čtvrtý pokus v podzimní části 1.A třídy po třech remízách vyhráli poprvé na domácím hřišti fotbalisté Středohoru Dobroměřice, když v sobotu 4. října zdolali SK Kopisty 4:2.

Utkání začalo lépe pro hosty, kteří vedli od 28. minuty. Když už se hráči těšili na přestávkovou kabinu, vyšly domácím dvě akce, aby otočili na poločasových 2:1. Ve 41. obešel Plachý dva obránce a obloučkem přes brankáře vyrovnal. Za dvě minuty po Kroupově akci dostal Hendrych domácí do vedení.

Po změně stran nevyužili dobré příležitosti Hendrych ani Kroupa a v 52. přišel trest tečí Kadlece při rozehrávce trestného kopu ze 35 metrů. A mohlo se začít znova.

Už za tři minuty byl při rohovém kopu stažen Kroupa a nařízeným pokutovým kopem poslal Plachý domácí opět do vedení. Výhru pojistil v 70. svojií typickou akcí zakončenou tvrdou střelou Jan Hendrych. „Vyhráli jsme zaslouženě, protože jsme si vytvořili mnohem více šancí. Citelně nám ale chyběly rozehrávky zraněného Papcuna,“ řekl k utkání domácí Pavel Verner.

Dobroměřice – Kopisty 4:2 (2:1)

Branky: 41. a 55. (pen.) Plachý, 43. a 70. Hendrych – 28. Štěpnička, 52. Kadlec. Rozhodčí Koloc, ŽK 2:5, 80 diváků.

Dobroměřice: Sedláček – Daniš, halíř, Plachý, A. Rus – Krupka (34.Vild), Csonka, Holoch, Sl. Štranc (70. Kaleja) – Kroupa, (80.Antropius), Hendrych. Trenér Šidlof