Bod získal po odvolání syna

Domoušice - Fotbalové klání Ervěnic s Domoušicemi skončilo smírně 2:2.

30.9.2008

Ilustrační obrázekFoto: Hradecký deník

Přestože fotbalisté Sokola Domoušice vstřelili v Ervěnicích dvě uznané a jednu upřenou branku a dvakrát břevno, nebyl po remíze 2:2 trenér P. Štádlík spokojen.

„Totálně nám selhal útok a mezihra při útočné fázi,“ zlobil se trenér hostů. „Citelně nám chybí zraněný Kuncl, bez něj je i Štádlík poloviční,“ kritizoval svého syna Lukáše, jehož vystřídal a jeho mužstvo stihlo aspoň vyrovnat.

Ervěničtí vedli už v 9. z penalty za faul kapitána Šlenze, ale již ve 13. vyrovnal Matějka hlavou po přesném pasu Maliňáka. Ještě do přestávky nastřelil aktivní Matějka břevno a zopakoval to ve druhém poločase. Když už dal v 70. branku opět po akci Maliňáka, rozhodčí ji neuznali pro postavení mimo hru.

Domácí hráli od 40. bez vyloučeného M. Müllera za dvě ŽK a v 80. ho následoval bez varování za faul Vrba. Ervěničtí vstřelili v 83. branku, ale v 90. vyrovnal střídající T. Vyskočil po rozehraném rohu rovněž střídajícího Kutnera.

Ervěnice – Domoušice 2:2 (1:1)

Branky: 9. (pen.) Kašpárek, 83. Kroutil – 13. Matějka, 90. T. Vyskočil. Rozhodčí Kalabza, ŽK 5:3, ČK 1:1, 50 diváků.

Domoušice: L. Šulc – Kosinský, Neckář, A. Chlouba – Parýzek (50.T. Vyskočil), Maliňák, Matějka, Šlenz – Vrba, L. Štádlík (85.Kutner)

Autor: Jaroslav Kubíček