Domoušice zahrály dva rozdílné poločasy, v druhém rozstřílely Lom

Domoušice - V první půli ani jedna branka, ve druhé hned čtyři. Všechny padly do sítě Lomu, a tak se Domoušice radovaly z nakonec jednoznačné výhry.

31.3.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

„V první půli se hrál z obou stran ne moc pěkný fotbal, bylo to plné nepřesností. Ve druhé půli jsme se ale hodně zlepšili a bylo to vidět i na vstřelených brankách," viděl duel Domoušice Lom trenér domácích fotbalistů Otto Urma.

První branku dal hlavou po rohu v 50. minutě domácí Fleischer, už o dvě minuty později se krásně trefil Faltus. Na 3:0 pro Domoušice zvyšoval Maurer v 65. minutě, na konečných 4:0 dával v 78. minutě Urma. „Ve druhém poločase jsme už dobře kombinovali, vytvořili jsme si i několik dalších šancí. Naopak soupeř se takřka vůbec nepředvedl," dodal pro Deník Urma. Jeho tým tak slavil další body do tabulky I.A třídy.

Domoušice - Lom 4:0 (0:0)

Branky: 50. Fleischer, 52. Faltus, 65. Maurer, 78. Urma

Sestava Domoušic: Šulc - Lokajíček, Fleischer, Barton, Alberovský - Urma, Bartko (78. Prokeš) - Salyuk, Maurer, Slušný - Faltus

31.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Parní lokomotiva Šlechtična. Ilustrační fotografie.

Zájemce sveze v sobotu vlak tažený parní lokomotivou

Tradiční degustace piv v Chmelařském institutu Žatec v rámci 58. Dočesné.
18

Město pošle 15 tisíc korun na tradiční degustaci piv při Dočesné

Z ozdoby v parku v Lounech zmizela část dlažby

Louny – Nenechavci se hodily dlažební kameny, které tvoří chodníčky.

Tisíce milovníků hudby míří do Vroutku na Rock for Churchill

Vroutek /FOTOGALERIE/ – V pátek odstartuje další ročník Rock for Churchill, který si během let vydobyl místo mezi nejpopulárnějšími českými festivaly.

Dorostenci Loun smolně prohráli úvodní divizní utkání

Louny – Fotbaloví dorostenci Loun odehráli v sobotu úvodní zápas v divizi, ve kterém na domácím hřišti nešťastně prohráli s rezervou Jablonce nad Nisou.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".