Fotbalisté Loun si přivezli tři body z Bíliny, když tam v rámci 7. kola krajského přeboru vyhráli 1:0. Jedinou branku zápasu dal v prvním poločase Václav Suchý.

V první polovině zápasu byli lounští fotbalisté lepší, vytvářeli si i brankové šance. Ty ale Watzka, Hadač ani Lazarik neproměnili. Domácí se do první větší šance dostali až po půl hodině hry, střela šla ale vedle branky Číže. Ve 38. minutě zahrával Trup rohový kop, na který si naběhl Václav Suchý a hlavou dal úvodní a jak se i ukázalo poslední branku zápasu.

O přestávce domácí tým vystřídal a jeho hra se zlepšila. Bílina se snažila vyrovnat, ale hosté dobře bránili. A i si vytvořili šance. Watzka, Haviar ani Lazarik je však neproměnili.

Bílina - Louny 0:1 (0:1)

Branka: V. Suchý; rozhodčí Bauma; ŽK 2:0; 120 diváků

FK Louny: Číž - J. Suchý, V. Suchý, Baňka, Matyáš - Lazarik, Zelinka, Trup, Watzka (85. Köchrt) - Hadač (78. Haviar), Divecký