Louny v generálce střílely až ve druhé části

Louny /FOTO/ - Mladící Dukly Praha B v prvním poločase vedli, domácí fotbalisté ale otočili.

8.3.2011

Fotbalové utkání Loun (v červeném) proti Dukle PrahaFoto: Deník/Jan Vraný

Podařenou generálku mají za sebou fotbalisté Loun. Před startem krajského přeboru porazili rezervu Dukly Praha.

V první půli bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách, o něco fotbalověji ale přece jen působili mladíci z Dukly, kteří se také ve 30. minutě ujali vedení po akci Radoše. Ještě na začátku druhé půle měli mírně navrch hosté, postupně se ale hra začala vyrovnávat a lounští útočníci se stále častěji dostávali před hostujícího golmana. Úspěšný byl poprvé Lesniak, když v 67. minutě předvedl povedený „samostatný nájezd“ a když položil i brankáře Dukly, bylo vyrovnáno – 1:1.

V 74. minutě se opět radovala Dukla, gól vstřelil Markovský. Už v 77. ale Semenec opět vyrovnal.

Rozhodující moment celého duelu se odehrál minutu před koncem, když si na přímý kop výborně naběhl Václav Suchý a upravil na konečných 3:2 pro Louny. „Velmi dobré utkání s mnoha gólovkami. Hosté nám v prvním poločase předvedli běhavý a kombinační fotbal. Druhá půle se vyrovnala a ke konci jsme už byli lepším mužstvem,“ řekl po utkání domácí trenér Karel Šidlof.

Louny zahajují mistrovské zápasy už v neděli, doma přivítají od 14.30 hodin sedmé Neštěmice, které mají zatím třiadvacet bodů.

Fotbalisté Loun po podzimu tabulku krajského přeboru vedou, mají osmadvacet bodů.

Louny – Dukla Praha B 3:2 (0:1)

Branky Loun: Lesniak, Semenec, V. Suchý

Sestava Loun: Číž (Jindřich) – Slušný, Baňka (Jamrich), V. Suchý, J. Suchý – Břečka, Trup, Havel (Semenec), Lazarik – Lesniak, Stanislav (Hasil)

8.3.2011

Žena nechtěla pustit bývalého přítele do bytu, vnutil se tam násilím

Domácnosti v Lounech osloví tazatelé kvůli výzkumu

Policie stále hledá bankovního lupiče. Poznáte ho?

Podbořany - Lupič si přišel pro peníze do podbořanské banky. Ještě předtím přepadl i banku v Kadani.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Lesniak otevřel skore v první minutě, Louny ale nakonec body z Kladna nedovezly

Kladno - Fotbalisté Loun v divizi podlehli Kladnu 2:3. V tabulce jsou jedenáctí.

ANKETA: Obnovili byste povinnou základní vojenskou službu?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.