Louny v generálce střílely až ve druhé části

Louny /FOTO/ - Mladící Dukly Praha B v prvním poločase vedli, domácí fotbalisté ale otočili.

8.3.2011

Fotbalové utkání Loun (v červeném) proti Dukle PrahaFoto: Deník/Jan Vraný

Podařenou generálku mají za sebou fotbalisté Loun. Před startem krajského přeboru porazili rezervu Dukly Praha.

V první půli bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách, o něco fotbalověji ale přece jen působili mladíci z Dukly, kteří se také ve 30. minutě ujali vedení po akci Radoše. Ještě na začátku druhé půle měli mírně navrch hosté, postupně se ale hra začala vyrovnávat a lounští útočníci se stále častěji dostávali před hostujícího golmana. Úspěšný byl poprvé Lesniak, když v 67. minutě předvedl povedený „samostatný nájezd“ a když položil i brankáře Dukly, bylo vyrovnáno – 1:1.

V 74. minutě se opět radovala Dukla, gól vstřelil Markovský. Už v 77. ale Semenec opět vyrovnal.

Rozhodující moment celého duelu se odehrál minutu před koncem, když si na přímý kop výborně naběhl Václav Suchý a upravil na konečných 3:2 pro Louny. „Velmi dobré utkání s mnoha gólovkami. Hosté nám v prvním poločase předvedli běhavý a kombinační fotbal. Druhá půle se vyrovnala a ke konci jsme už byli lepším mužstvem,“ řekl po utkání domácí trenér Karel Šidlof.

Louny zahajují mistrovské zápasy už v neděli, doma přivítají od 14.30 hodin sedmé Neštěmice, které mají zatím třiadvacet bodů.

Fotbalisté Loun po podzimu tabulku krajského přeboru vedou, mají osmadvacet bodů.

Louny – Dukla Praha B 3:2 (0:1)

Branky Loun: Lesniak, Semenec, V. Suchý

Sestava Loun: Číž (Jindřich) – Slušný, Baňka (Jamrich), V. Suchý, J. Suchý – Břečka, Trup, Havel (Semenec), Lazarik – Lesniak, Stanislav (Hasil)

8.3.2011

Opilý řidič boural dvakrát. Poškodil strom a kříž s Ježíšem

Parní lokomotiva Šlechtična. Ilustrační fotografie.

Zájemce sveze v sobotu vlak tažený parní lokomotivou

Město pošle 15 tisíc korun na tradiční degustaci piv při Dočesné

Žatec - Dvoudenní ochutnávka probíhá každý rok. Účastní se jí odborníci i laická veřejnost.

Z ozdoby v parku v Lounech zmizela část dlažby

Louny – Nenechavci se hodily dlažební kameny, které tvoří chodníčky.

Tisíce milovníků hudby míří do Vroutku na Rock for Churchill

Vroutek /FOTOGALERIE/ – V pátek odstartuje další ročník Rock for Churchill, který si během let vydobyl místo mezi nejpopulárnějšími českými festivaly.

Dorostenci Loun smolně prohráli úvodní divizní utkání

Louny – Fotbaloví dorostenci Loun odehráli v sobotu úvodní zápas v divizi, ve kterém na domácím hřišti nešťastně prohráli s rezervou Jablonce nad Nisou.