VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak se o víkendu hrál fotbal

Ústecký kraj - Podívejte se, jak se o víkendu hrála utkání krajských a okresních fotbalových soutěží.

7.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Česká fotbalová liga – 5. kolo:

Sezimovo Ústí – Písek 2:2 (1:1)
Vltavín – Slavia Praha B 1:0 (0:0)
Karlovy Vary – České Budějovice B 1:1 (0:0)
Ovčáry – Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
Vyšehrad – Jablonec B 0:2 (0:1)
Česká Lípa – Hlavice 2:1 (2:0)
Králův Dvůr – Liberec B 2:1 (1:0)
Varnsdorf – Mladá Boleslav B 3:1 (1:1)
Viktoria Žižkov B – Motorlet Praha 3:1 (1:0)

1.  Varnsdorf   5 4 0 1 1­2:4  12
2. Hlavice   5 3 1 1 ­12:6  10
3. Česká Lípa   5 3 1 1 ­ 7:5  10
4. Ovčáry   5 2 3 0 ­10:5   9
5. Písek  5 2 3 0­ 10:7   9
6. Král. Dvůr   5 2 2 1­  9:8   8
K. Vary   5 2 2 1 ­ 9:8   8
8. Sez. Ústí   5 2 2 1 ­ 6:5   8
9. Vltavín   5 2 1 2­  4:6   7
10. Plzeň B  5 1 3 1  6:5   6
11. Jablonec B   5 2 0 3 10:11  6
12. Žižkov B   5 2 0 3  9:13  6
13. Ml. Bol. B   5 1 2 2  6:7   5
České B. B   5 1 2 2  6:7   5
15. Slavia B   5 1 1 3  3:5   4
16. Motorlet   5 1 1 3  7:10  4
17. Vyšehrad   5 1 0 4­  4:12  3
18. Liberec B   5 0 2 3  6:12  2

Divize B – 5. kolo:

Český Brod – Admira Praha 2:1 (1:0)
Př. Kopanina – Vilémov 1:0 (1:0)
Teplice B – Chodov 2:1 (1:1)
Litvínov – Most B 0:4 (0:2)
Brozany – Chomutov 4:2 (1:2)
Rakovník – Sokolov B 1:0 (0:0)
Jirny – Čelákovice 4:1 (1:0)
ŘEZUZ Děčín -Kladno B 2:0 (1:0)

1.  Jirny   5 5 0 0 ­15:1  15
2. Český Brod   5 4 0 1­  8:4  12
3. Teplice B   5 3 1 1 12:6  10
4. Most B   5 3 0 2  9:6   9
5. Chomutov   5 2 1 2­ 11:9   7
6. Brozany   5 2 1 2 ­ 9:7   7
Admira Pra   5 2 1 2 ­ 9:7   7
8. Sokolov B   5 2 1 2  6:7   7
9. P.Kopanina   5 2 1 2 ­ 4:5   7
10. Čelákovice   5 2 1 2 ­ 4:7   7
11. Litvínov   5 2 0 3­  7:10  6
12. ŘEZ Děčín   5 2 0 3­  7:13  6
13. Kladno B   5 1 1 3  4:8   4
14. Vilémov   5 1 1 3­  3:7   4
15. Rakovník   5 1 1 3­  2:6   4
16. Chodov   5 1 0 4­  4:11  3

Krajský přebor – 5. kolo:

Souš – Štětí 4:2 (3:0)
Lovosice – Tatran Kadaň 1:0 (0:0)
Proboštov – Bezděkov 6:0 (3:0)
Střekov – Roudnice n.L 2:4 (1:1)
Horní Jiřetín – Litoměřice 1:1 (1:1)
Blšany – Bílina 4:0 (1:0)
LoKo Chomutov – Neštěmice 3:2 (1:1)
Modrá – Žatec 1:1 (1:1)

1.  Roudnice   5 4 1 0 21:7  13
2. Modrá   5 4 1 0­ 11:4  13
3. Neštěmice   5 4 0 1 ­19:8  12
4. Proboštov   5 3 0 2­ 12:9   9
5. Žatec   5 2 2 1­ 13:7   8
6. Souš   5 2 2 1 1­0:8   8
7. H. Jiřetín   5 2 2 1­  7:5   8
8. Lovosice   5 2 1 2 ­ 4:5   7
9. L. Chomut.   5 2 1 2  ­9:11  7
10. Blšany   5 2 0 3 ­13:11  6
11. Tn Kadaň   5 2 0 3­  7:9   6
12. Bílina   5 1 1 3 ­ 3:10  4
13. Střekov   5 1 1 3­  8:16  4
14. Bezděkov   5 1 1 3­  6:16  4
15. Litoměřice   5 0 3 2 ­ 3:5   3
16. Štětí   5 0 0 5 ­ 4:19  0

I. A třída skupina A – 3. kolo:

Jílové – České Kopisty 4:2 (1:1)
Velké Březno – Junior Děčín 2:3 (2:2)
Přestanov – Pokratice 2:2 (1:1)
Libouchec – Modlany 2:4 (1:1)
Milešov – Soběchleby 3:0 (0:0)
Šluknov – Rumburk 3:1 (0:0)
Mojžíř – Krupka 1:2 (0:1)

1.  Krupka   3 3 0 0 ­9:3  9
2. Modlany   3 2 1 0 ­9:6  7
3. Pokratice   3 1 2 0 ­8:5  5
4. Jílové   3 1 2 0 ­6:4  5
5. Jun. Děčín   3 1 2 0­ 4:3  5
6. Přestanov   3 1 1 1­ 6:6  4
7. Č. Kopisty 3 1 1 1 ­5:5  4
8. Libouchec   3 1 1 ­1 6:7  4
9. Milešov   3 1 0 2­ 5:5  3
10. Rumburk   3 1 0 2 4­:5  3
11. Mojžíř   3 1 0 2­ 3:5  3
12. Šluknov   3 1 0 2­ 3:6  3
13. V. Březno   3 0 1 2 ­7:11 1
14. Soběchleby 3 0 1 2 ­4:8  1

I. A třída sk. B – 3. kolo:

Ervěnice – SK Kopisty 3:3 (2:2)
Březno – Postoloprty 3:0 (0:0)
Domoušice – Duchcov 2:1 (1:1)
Ledvice – L. Chomutov B 3:0 (0:0)
Oldřichov – Strupčice 3:1 (2:0)
Klášterec – Dobroměřice 3:2 (1:0)
Louny – Spořice 1:3 (1:2)

1.  Klášterec   3 3 0 0­ 6:3  9
2. Ledvice   3 2 1 0 ­6:0  7
3. Ervěnice   3 2 1 0 ­7:5  7
4. Domoušice   3 2 0 1 ­8:3  6
5. Březno   3 2 0 1 ­9:6  6
6. Spořice  3 2 0 1 ­8:7  6
7. Oldřichov   3 2­ 0 1 6:6  6
8. Strupčice   3 1 1 1 ­4:4  4
9. Louny   3 1 0 2 ­6:6  3
10. Duchcov   3­ 1 0 2 5:5  3
11. Dobroměř. 3 1 0 2 7­:8  3
12. SK Kopisty   3 0 1 2 ­5:7  1
13. Postoloprty   3 0 0 ­3 2:7  0
14. L.Chomut.B   3 0 0 3 ­0:12 0

I. B třída skupin A – 3. kolo:

Březiny – Vaňov 4:2
Chuderov – Chabařovice 1:1
Petrovice – Heřmanov 5:2
Povrly – Svádov 2:1
MSK Benešov n./Pl. – Srbice 2:3
Chlumec – Trmice 2:2
Liběšice – Česká Kamenice 0:2

1.  Petrovice   3 2 1 0 ­12:4  7
2. Chlumec   3 2 1 0­  8:4  7
3. Chabařov.   3 2 1 0  ­7:3  7
4. Chuderov   3 2 1 0­  6:4  7
5. Březiny   3 2 0 1 ­10:5  6
6. Č. Kamen.   3 2 0 1  ­6:4  6
7. Povrly   3 2 0 ­1  6:6  6
8. Trmice   3 1 1 1 ­ 4:6  4
9. Benešov   3 1 0 2­  9:7  3
10. Vaňov   3 1 0 2­  8:9  3
11. Srbice   3 1 0 2 ­ 7:12 3
12. Svádov   3 0 1 2­  4:6  1
13. Heřmanov   3 0 0 3­  4:12 0
14. Liběšice   3 0 0 3 ­ 3:12 0

I. B třída sk. B – 3. kolo:

Rovné – Baník Osek 2:0
SK Viktoria Lom – Mšené-lázně 2:3
Roudnice n.L B – Dubí 3:1
Obrnice – Hrobce 3:3
Straškov – Trnovany 1:1
Souš B – Křešice 0:6
FK Hostomice – Libotenice 0:3

1.  Roudnice B   3 3 0 0 16:3  9
2. Křešice   3 2 0 1 ­12:6  6
3. Rovné   3 2 0 1 ­ 5:2  6
4. Souš B   3 2 0 1  7:7  6
5. Mšené-láz.   3 2 0 1  ­5:5  6
6. Straškov   3 1 2 0­  6:2  5
7. Trnovany   3 1 1 1 ­ 6:5  4
8. Libotenice   3 1 1 1 ­ 4:4  4
9. Obrnice   3 1 1 1 ­ 7:8  4
10. Hrobce   3 1 1 1 ­10:15 4
11. Dubí   3 1 0 2 ­ 8:7  3
12. Baník Osek   3 1 0 2­  5:7  3
13. Lom   3 0 0­ 3  5:15 0
14. Hostomice   3 0 0 3 ­ 2:12 0

I. B třída sk. C – 3. kolo:

Žatec B – H. Jiřetín B 1:1
Podbořany – SKP Kadaň 1:1
Bř. Chomutov – Louny B 2:1
SK HAVRAN Kryry – Sokol Údlice 3:3
Černovice – Tuchořice 1:0
Havraň – Ervěnice B 5:3
Černčice -Lenešice 9:1

1.  SKP Kadaň   3 2 1 0­ 11:2  7
2. Kryry   3 2 1 0 ­ 9:4  7
3. Údlice   3 2 1 0 ­ 9:5  7
4. Havraň   3 2 0 ­1  9:6  6
5. Bř. Chom.   3 2 0 1  ­7:4  6
6. Černovice   3 2 0 1 ­ 5:5  6
7. Žatec B   3 1 1 1  5:6  4
8. H.Jiřetín­B   3 1 1 1  2:6  4
9. Černčice   3 1 0 2 ­ 9:4  3
10. Ervěnice B   3 1 0 2  7:8  3
11. Louny B   3 1 0 2  4:5  3
12. Lenešice   3 1 0 2 ­ 5:14 3
13. Podbořany   3 0 1 2 ­ 2:8  1
14. Tuchořice  3 0 0 3 ­ 2:9  0

Okresní přebor:

1. Vrbno 3 0 0   7: 1  9
2. Chlumčany 2 0 1  11: 5  6
3. Slavětín 2 0 1  6: 2  6
4. Blažim 2 0 1  5: 3  6
5. Vel. Černoc 2 0 1  5: 4  6
6. Cítoliby 2 0 1  6: 7  6
7. Blatno 1 2 0  4:­2  5
8. Dobroměřice B 1 1 1  3: 3  4
9.. Postoloprty B 1 1 1  3: 5  4
10. Peruc 1 0 2  4: 5  3
11. Libčeves 1 0 2  6: 8  3
12. Hříškov 1 0 2  4: 6  3
13. Výškov 0 0 3  3: 9  0
14. Pátek 0 0 3  3:10  0

1.A skupina B

Domoušice – Duchcov 2:1 (1:1)

1.B třída sk. C:

Kryry – Údlice 3:3 (1:2)

7.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vysněné dětské postele

Adam Matouš z Předlic má malé zemědělské hospodářství a někdo mu bezdůvodně tráví zvířata.
8

Mladému chovateli z Předlic zabili lidé už desítky zvířat

Vroutek poslední přípravné utkání prohrál, v sobotu začíná v I.A třídě

Rakovník /FOTO/ - Soupeřem v prvním utkání sezony bude Vroutku tým Března.

Zadržený muž se oběsil v policejní cele v Žatci

Žatec – Pitva neprokázala cizí zavinění. Kriminalisté případ vyšetřují jako sebevraždu.

Kvůli havárii potrubí netekla voda v části Loun

Louny – Voda netekla v několika ulicích v západní části města.

Páchnoucí rybník plný bahna v Radíčevsi čeká oprava

Radíčeves u Žatce - Město Žatec připravilo revitalizaci vodní nádrže za 1,3 milionu korun v nedaleké Radíčevsi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení