Perštejn - Louny B 1:2 po PK (1:0)
Branky: 41. Straka 92. Trhlík

Louny vedly díky brance Straky z 41. minuty. Už už se zdálo, že budou slavit tři body proti silnému soupeři, ale domácí Trhlík v 92. vyrovnal. V rozstřelu ale byli hosté šťastnější a zapsali si dva body. Rezerva Loun je aktuálně v tabulce jedenáctá, Perštejn druhý.

Kopisty - Podbořany 0:2 (0:0)
Branky: 70. Grzywacz, 90. Janoušek

Desáté Podbořany si poradily s posledními Kopisty. V 70. byl úspěšný Grzywacz, v 90. pojišťoval Janoušek.

Ervěnice - Postoloprty 3:4 po PK (1:1)
Branky: 14. Dvořák, 57. Ambroz, 88. Proll (PK.) - 34. a 49. Pour, 80. Papežík

Diváci viděli pořádné drama. Po poločase 1:1 Postoloprty vedly až do 88. minuty, kdy z pokutového kopu vyrovnával domácí Proll. Oba týmy dohrávaly v deseti, v 65. viděl červenou domácí Trávníček, v 87. hostující Fridrich. V penaltovém rozstřelu se pak více dařilo Postoloprtům, které jsou i díky tomu v tabulce šesté.

Ledvice - Domoušice 5:2 (3:2)
Branky: 7. Kolář, 13. Mlej, 36. Thank, 57. a 60. Ištok - 16. Exner, 43. Uhlík

Dvanácté Domoušice nestačily na Ledvice. V dresu hostů jen korigovali v 16. Exner a ve 43. Uhlík, na pět úspěchů domácích to ale nestačilo.