Fotbalisté Nového Sedla, Žatce B a Vroutku své fanoušky o víkendu potěšili. Nejenže své domácí zápasy v krajské I.B třídě vyhráli, svým soupeřům nasázeli pořádnou porci branek.

V Novém Sedle se hrálo netradičně v sobotu po obědě a domácím to sedlo. Do hostů, kteří přijeli jen s dvanácti hráči, se pustili hned od úvodu zápasu. Po 18. minutách to už bylo 5:0, když se trefili Jan Novák a po dvou gólech dali Petr Štáb a Petr Loos. A nejlepší střelec soutěže Petr Loos „řádil" dál. Přidal ještě čtyři branky, celkem jich dal v utkání šest a se 43 trefami suverénně vede tabulku střelců I.B třídy. Další góly za Nové Sedlo dali Jakub Černý, Patrik Laibl, Jiří Jarolím a třetí branky v utkání se dočkal Petr Štáb.

Nové Sedlo - Lom 13:1 (6:1)
Branky: 5. Štáb, 6. Novák, 11. Štáb, 15. Loos, 18. Loos, 32. Loos, 60. Štáb, 63. Černý, 65. Loos, 67. Loos, 80. Laibl, 82. Loos, 89. Jarolím - 35. Efler

Také ve Vroutku si domácí zastříleli. O bodovém zisku definitivně rozhodli dvěma góly v závěru prvního poločasu, v druhém přidali ještě pět branek.

Vroutek - L. Chomutov B 9:0 (4:0)
Branky: 6. Jakub Pelikán, 15. Jiří Zvoníček, 43. Miroslav Heinc, 45. Patrik Chroust, 57. Jiří Zvoníček, 65. Josef Baierl, 72. Jakub Pelikán, 75. Josef Fedoriška, 80. Jiří Zvoníček

Stejným výsledkem, 9:0, skončil také nedělní dopolední zápas v Libočanech, kde Žatec B hostil Braňany. Domácí posíleni o hráče z „áčka" (Zmrhal, Sýs, Merda, Hankocy, Hassman) vedli ve 13. minutě už 3:0, další dva góly přidali v závěru poločasu. A byli to právě hráči „áčka", kteří dali drtivou většinu branek. Například Vítězslav Hankocy jich vstřelil pět.

Žatec B - Braňany 9:0 (5:0)
Branky: 5. Hankocy, 10. Hassman, 13. Hankocy, 43. Hassman, 45. Svoboda, 62. Sýs, 75. Hankocy, 76. Hankocy, 86. Hankocy

Výtečnou domácí bilanci týmů z okresu Louny pokazily Tuchořice. Ty doma nestačily na Vejprty. Hosté vedli v poločase už o tři góly a i když domácí hráli poslední půlhodinu v početní převaze a v závěru snížili na rozdíl jedné branky, vyrovnat už nestihli.

Tuchořice - Vejprty 2:3 (0:3)
Branky: 58. a 85. Jiří Orság - 10. Jakub Hudec, 17. Vladimír Jindra (pen.), 27. Radek Černý