Po dvanácti odehraných zápasech jsou druzí v I.B třídě fotbalisté Vroutku. Radovali se i tentokrát, po penaltovém rozstřelu vyhráli nad Březeneckou Chomutov. Daří se také střelcům z regionu. Čtvrtý je v této statistice Patrik Chroust z Vroutku s patnácti zásahy, třináct úspěchů už si připsal pátý Jiří Orság z Tuchořic. Dvanáct branek nastřílel Jakub Pelikán z Vroutku, jedenáct Miloš Nítek z Kryr. Po deseti trefách mají Jiří Jarolím a Petr Loos z Nového Sedla.

Meziboří - Blažim 1:2 po PK (1:1)
Branky: 10. Havlíček Ondřej (PK) - 35. Ihracký Petr
ČK 0:1 (10. Zajíc)

Blažim hrála proti poslednímu Meziboří od 10. minuty oslabena o golmana Zajíce, který dostal červenou kartu. Přesto dokázala remizovat v základní hrací době a v penaltovém rozstřelu si přivlastnit další bod.

Kryry - Tuchořice 4:5 po PK (3:1)
Branky: 22. Němčák Lukáš, 40. Beránek Tomáš, 45. Nítek Miloš, 79. Lassas Jakub - 17. Orság Jiří, 70. Holán Tomáš, 76. Holán Tomáš (PK), 78. Holán Tomáš

Sousedé v tabulce se po devadesáti minutách rozešli smírně, Tuchořice ve druhé půli dokázaly srovnat pro ně nepříznivý stav. Hosté pak byli šťastnější i v penaltovém rozstřelu.

Nové Sedlo - Vilémov 5:0 (3:0)
Branky: 10. Černý Jakub, 39. Loos Petr, 42. Sitár Jakub, 67. Loos Petr, 68. Loos Petr

Dalšími třemi brankami zatížil konta soupeřů střelec Nového Sedla Petr Loos. Přidali se ještě Černý a Sitár, a tak mohli domácí slavit vysokou výhru nad předposledním Vilémovem 5:0.

Vroutek - Bř. Chomutov 5:4 po PK (1:2)
Branky: 30. Němec Josef, 55. Pelikán Jakub, 59. Pelikán Roman, 69. Chroust Patrik - 35. Hyneš Tomáš, 36. Minařík Petr, 73. Minařík Petr, 87. Minařík Petr

Druhý Vroutek přivítal osmou Březeneckou Chomutov. Po poločase vedli hosté, domácí fotbalisté ale po přestávce dokázali vývoj utkání otočit na svou stranu. Jenže v závěru nechali Březeneckou opět srovnat, po základní hrací době byl stav 4:4 a o vítězi musely opět rozhodovat penalty. Více se dařilo domácím, Vroutek si zapsal další bod.

Fotbalová tabulkaZdroj: Deník