Vroutek přehrál Tuchořice až po rozstřelu, lídrem zůstává

Okres Louny – Fotbalisté Vroutku drží dvě kola před koncem soutěže náskok čtyř bodů. Druhý Klášterec ztratil v Blažimi.

6.6.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Do finále už se blíží fotbalová I.B třída. Na čele skupiny C má Vroutek dvě kola před koncem soutěže náskok čtyř bodů před Kláštercem.

Vroutek nastoupil v okresním derby proti Tuchořicím. Skore otevřel domácí Klíč už v první minutě. Ve 36. srovnal Volkman, Vroutek šel ale znovu do vedení zásluhou Heince. V 72. ale opět vyrovnal Orság. V penaltovém rozstřelu pak byli šťastnější domácí, na prvním místě mají 57 bodů.

Druhý Klášterec má 53 bodů, ztratil v Blažimi. Prohrál 2:3, také po penaltovém rozstřelu.

Kryry prohrály v Meziboří 1:2, jediný gól hostů dával v 62. minutě Nítek. Tři body slaví Nové Sedlo, které porazilo 4:2 rezervu Ervěnic. Fotbalisté Nového Sedla jsou zatím sedmí, Blažim je osmá, Tuchořice osmé a Kryry čtvrté.

6.6.2017 VSTUP DO DISKUSE

Mladíci protestují na Mírovém náměstí v Lounech proti přítomnosti okupačních jednotek. Podle archivních poznámek dokonce drželi hladovku.

49 let po vpádu "spřátelených vojsk". Připomeňte si...

Jak reklamovat koupený dům či byt

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka v okrese Louny

Okres Louny - Podívejte se na čerstvě narozené nové občánky z našeho okresu. Rodičům blahopřejeme!

Výborně! Slavoj Žatec vyhrál i druhý zápas a je ve špičce krajského přeboru!

Modlany, Žatec - Na hřišti silných Modlan dokázal vyhrát 2:1, stejným výsledkem jako před týdnem doma s Perštejnem.

Druhé utkání divize se fotbalistům Loun nepovedlo

Praha, Louny - Od Motorletu dostali na jeho hřišti pět gólů a klesli do druhé poloviny tabulky.