Ve třetí třídě už není nikdo bez bodu, vyhrál i Pátek

Okres Louny - V souboji rezerv o první místo v tabulce porazily Postoloprty 3:1 Cítoliby.

24.9.2015

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Kompletní kolo odehráli o víkendu fotbalisté v okresní III. třídě. Utkání o první místo v tabulce se hrálo v Postoloprtech, kde tamní rezerva porazila „béčko" Cítolib a zajistila si tak vedení v tabulce. První výhru slavili v sobotu v Pátku a také v Buškovicích, kde domácí přestříleli Ročov.

Černčice B - Holedeč 7:0 (2:0)

Favorizovaní domácí vedli po skončení prvního poločasu díky brankám z 15. minuty Petra Vilda a ze 40. Dušana Lauricha. V 63. minutě byl vyloučen holedečský Roman Bizík, který dostal druhou žlutou kartu, když při střídání opustil hřiště mimo půlku. Domácí v poslední čtvrthodince přidali pět branek, trefili se Jan Musil, Radek Škuthan, Filip Ondráček a dvakrát Robert Holler.
Rozhodčí: Jan Hynek; ŽK 4:4; ČK 0:1 (Roman Bizík); 80 diváků

Líšťany - Hříškov 1:4 (0:4)

Hosté rozhodli už v první půli, jejich branky dali Pavel Bichrt, Tomáš Kabourek, Miroslav Kašpar a Dominik Vlček. Až v 86. minutě dal alespoň čestný gól domácích Michal Janda, který proměnil pokutový kop.
Rozhodčí: Tomáš Krejcar; ŽK 2:2; 70 diváků

Postoloprty B - Cítoliby B 3:1 (2:1)

Domácí začali dobře. Už v 2. minutě otevřel skóre kapitán Jaroslav Malecký, v 7. zvýšil nejlepší střelec domácích Eduard Bránický. Ve 30. minutě ale snížil Dominik Kabele. Domácí v poločase vystřídali dva hráče a hned v úvodu druhé půle, ve 47. minutě, zvýšil Lukáš Hrbek na konečných 3:1.
Rozhodčí: Petr Vlasák; ŽK 0:2; 60 diváků

Pátek - Staňkovice 2:0 (1:0)

Pátek se dočkal první výhry v sezoně. V 10. minutě otevřel skóre Viktor Suchý, v 87. minutě rozhodl proměněnou penaltou Michal Götz. Hosté dohrávali od 76. minutě v deseti, když byl vyloučen po druhé žluté kartě Jan Mach. Obě dostal za kritiku rozhodčího.
Rozhodčí: Luboš Podroužek; ŽK 1:3; ČK 0:1 (Jan Mach); 60 diváků

Libčeves - Chožov 3:0 (1:0)

Libčeves v sezoně těží ze střelecké formy útočníka Jiřího Oppenauera. Dal 16 branek ze 22, které tým ze severu Lounska vstřelil. Chožovu dal v sobotu tři branky, trefil se ve 22., 85. a 86. minutě.
Rozhodčí: Josef Jetenský; ŽK 2:2; 60 diváků

Buškovice - Ročov 6:5 (5:2)

Rovněž Ročov má kanonýra v podobě Jaroslava Francla. Dal sedm branek, další dvě přidal v Buškovicích. Stejně to ale hostům odvrátit prohru nepomohlo. Domácí na ročovské fotbalisty vlétli a po dvou brankách Michala Filipa a Zdeňka Peška vedli po půlhodince hry už 4:0. Pak hosté snížili na rozdíl dvou gólů, trefili se Tomáš Ryneš a Pavel Kukla. Když si dal v závěru poločasu vlastní branku Dominik Bačkora, domácí vedli 5:2. Hosté se ale nevzdali a v rozmezí čtyř minut, mezi 51. a 55., srovnali na 5:5. Dvě branky dal zmíněný Francl, o vyrovnání se postaral svou druhou brankou v zápase Tomáš Ryneš. O výhře domácích rozhodl v 72. minutě Milan Kováč. V nervozním závěru byl v 84. minutě vyloučen ročovský David Válek za kritiku rozhodčího.
Rozhodčí: Dominik Průša; ŽK 0:1; ČK 0:1 (David Válek); 30 diváků

Chlumčany - Vrbno 2:1 (0:0)

Po bezbrankovém poločase otevřel skóre vlastní brankou na začátku druhé půle Jiří Rajlich, hosté ale vyrovnali v 54. minutě, když se trefil Jakub Šubrt. O vítězství domácích Chlumčan rozhodl až v 84. minutě Dušan Dřevojan. Poslední čtvrthodinku hosté dohrávali v deseti, po druhé žluté kartě byl vyloučen Adam Marek.
Rozhodčí: Václav Šebek; ŽK 4:2; ČK 0:1 (Adam Marek); 70 diváků