Líšťany - Hráči Panenského Týnce byli k hostům příliš zdvořilí.

12.2.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Šimr

Zimní fotbalový turnaj o Pohár starosty obce Líšťany měl na pořadu II. kolo.

Panenský Týnec – Sokol Líšťany 5:1 (3:1)

Herně vyrovnaná první půlhodina nenasvědčovala, že utkání skončí vysokou prohrou hostů. Tím spíše, že se ujali vedení po střele Zimáka z velké dálky. Za minutu však z přímého kopu ze 17 metrů vyrovnal zkušený Pecinka, když obstřelil zeď. Během pěti minut přidal Týnečtí dvě branky střelou Kučery a zblízka hlavou Jana Mazana.

Ve druhé půli již hosté zcela rezignovali. Hrálo se pouze na jednu branku. Domácí měli minimálně deset vyložených šancí, ale míč končil buď na tyčích nebo u výborného brankáře Líšťan. Domácí útočníci často nedokázali dopravit míč do sítě ani z bezprostřední blízkosti. Pouhé dvě obdržené branky jsou nakonec pro Líšťany, které v závěru z důvodu zranění dohrávaly v devíti, velmi lichotivé.

Branky: Vlad. Pecinka, Luboš Kučera, Jan Mazan, Jánský, Kuchařík – Zimák. Před pěknou návštěvou (80 diváků) řídil rozhodčí Ladislav Lapka.

S. Lipenec – Postoloprty B 2:2 (1:1)

Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: 40. a 60. Šlechta – 15.Doucha, 83.Hangurbadžo Utkání řídil před 20 diváky rozhodčí Trochynčuk Petr.

Pořadí po 2. kole

1. Panen. Týnec 2  0 0 8:3 6
2. Postoloprty B 1 1 0 5:3 4
3. S. Lipenec 0 1 1 4:5 1
4. S. Líšťany 0 0 2 2:8 0

Turnaj pokračuje 3. kolem po týdenní přestávce v neděli 24. 2. od 14.00 hodin: Líšťany – Lipenec a Panenský Týnec – FK Postoloprty B

(as)

12.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ohřinka s rybou, maskot regionu Dolní Poohří, určený hlavně dětem.

Nový maskot, Ohřinka, zahájí turistickou sezonu v regionu

Modeláři při sobotním otvírání nové sezony v Postoloprtech.
10

OBRAZEM: Modeláři v Postoloprtech zahájili sezonu

Fotbalisté Loun vyhráli v Brné až po penaltovém rozstřelu

Brná, Louny - Dobře hrající lounský tým stále drží první místo v krajském přeboru a má šanci bojovat o postup do divize, kterou si zkusil už v loňské sezoně.

FOTBAL: Žatec bojoval a uhrál povinné tři body. Skóre však musel otáčet

Žatec /FOTOGALERIE/ - Poslední tým tabulky se statečně rve o záchranu a nedal svou kůži lacino. Domácí fotbalisté Slavoje ale nakonec přece jen vyhráli 3:1.