VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak se o víkendu hrál fotbal

Okres Louny - Podívejte se na zatím známé výsledky fotbalových soutěží.

28.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Česká fotbalová liga – 8. kolo:

Hlavice – Motorlet Praha 3:0 (1:0)
Liberec B – Ovčáry 1:1 (0:0)
Písek – Karlovy Vary 1:2 (1:1)
Česká Lípa – Vltavín 3:1 (1:0)
Sezimovo Ústí – Králův Dvůr 4:2 (0:0)
Slavia Praha B – Varnsdorf 3:2 (1:1)
České Budějovice B – Viktoria Žižkov B 2:1 (0:0)
Viktoria Plzeň B – Vyšehrad 1:0 (0:0)
Mladá Boleslav B – Jablonec B 1:4 (0:2)

1. Česká Lípa  8 5 2 1 ­12:7  17
2. Hlavice   8 5 1 2 ­17:9  16
3. Ovčáry   8 4 4 0 ­14:6  16
4. Varnsdorf   8 5 0 3 1­7:11 15
5. Sez. Ústí   8 4 2 2 ­13:9  14
6. Plzeň B   8 3 4 1 11:6  13
7. Jablonec B   8 4 0 4 19:13 12
8. Vltavín   8 3 2 3­ 10:11 11
9. K. Vary   8 3 2 3 ­13:16 11
10. Slavia B   8 3 1 4 11:10 10
11. Písek   8 2 4 2­ 13:14 10
Král. Dvůr   8 2 4 2­ 13:14 10
13. České B. B   8 2 2 4  9:12  8
14. Ml. Bol. B   8 2 2 4  9:15  8
15. Liberec B   8 1 4 3 10:15  7
16. Žižkov B   8 2 1 5 11:17  7
17. Motorlet   8 2 1 5  9:19  7
18. Vyšehrad   8 2 0 6­  9:16  6

Divize B – 8. kolo:

Admira Praha – Čelákovice 1:2 (1:1)
Vilémov – Rakovník 2:4 (0:2)
Chodov – Litvínov 3:3 (0:2)
Český Brod – Brozany 1:1 (0:1)
Teplice B – Přední Kopanina 6:1 (3:1)
Chomutov – Jirny 2:0 (1:0)
Most B – ŘEZUZ Děčín 3:1 (0:1)
Sokolov B – Kladno B 2:2 (1:1)

1. Jirny   8 7 0 1 ­26:5  21
2. Český Brod   8 6 1 1­ 12:5  19
3. Teplice B   8 5 1 2 21:9  16
4. Chomutov   8 5 1 2­ 18:11 16
5. Most B   8 5 0 3 15:13 15
6. Brozany   8 4 2 2 ­14:8  14
7. Admira Pra   8 3 1 4 ­14:13 10
8. Litvínov   8 3 1 4­ 15:16 10
9. P.Kopanina   8 3 1 4 ­ 7:13 10
10. ŘEZ Děčín   8 3 1 4­ 11:18 10
11. Čelákovice   8 3 1 4 ­ 7:14 10
12. Sokolov B 8 2 3 3 11:15  9
13. Kladno B   8 2 2 4 11:14  8
14. Rakovník   8 2 1 5­  8:14  7
15. Chodov   8 1 1 6­  8:19  4
16. Vilémov   8 1 1 6­  6:17  4

Krajský přebor – 8. kolo:

Štětí – Bílina 2:0 (0:0)
Tatran Kadaň – H. Jiřetín 2:0 (0:0)
Neštěmice – Střekov 4:0 (2:0)
Souš – Proboštov 4:2 (4:1)
LoKo Chomutov – Lovosice 2:0 (1:0)
Bezděkov – Blšany 0:5 (0:1)
Roudnice n.L – Modrá 6:3 (2:1)
Litoměřice – Žatec 0:0

1. Roudnice   8 6 2 0 31:13 20
2. Neštěmice   8 6 1 1 ­30:13 19
3. Modrá   8 5 2 1­ 18:13 17
4. L. Chomut.   8 5 1 2 1­5:12 16
5. Blšany   8 4 0 4 ­24:15 12
6. Žatec   8 3 3 2­ 21:13 12
7. H. Jiřetín   8 3 3 2­  9:8  12
8. Tn Kadaň   8 4 0 4­ 15:15 12
9. Souš   8 3 2 3 1­5:13 11
10. Lovosice   8 3 2 3 ­10:12 11
11. Proboštov   8 3 0 5­ 17:19  9
12. Střekov   8 2 2 4­ 13:24  8
13. Štětí   8 2 0 6 ­12:22  6
14. Litoměřice   8 0 5 3 ­ 5:10  5
15. Bezděkov   8 1 2 5­  7:23  5
16. Bílina   8 1 1 6 ­ 6:23  4

I. A třída sk. A – 6. kolo:

České Kopisty – Rumburk 4:1 (0:1)
Junior Děčín – Milešov 2:5 (1:1)
Jílové – Libouchec 0:0
Velké Březno – Přestanov 0:2 (0:1)
Pokratice – Šluknov 5:0 (3:0)
Modlany – Mojžíř 3:3 (1:1)
Soběchleby – Krupka 1:1 (0:1)

1. Krupka   6 5 1 0 ­18:5  16
2. Pokratice   6 3 2 1 ­20:11 11
3. Modlany   6 3 2 1 ­18:13 11
4. Jun. Děčín   6 3 2 1­ 15:11 11
5. Milešov   6 3 0 3­ 16:13  9
6. Jílové   6 2 3 1 ­11:8   9
7. Mojžíř   6 2 2 2­ 16:9   8
8. Č. Kopisty   6 2 1 3 ­10:11  7
9. V. Březno   6 2 1 3 ­12:15  7
10. Přestanov   6 2 1 3­ 10:15  7
11. Šluknov   6 2 1 3­  8:15  7
12. Libouchec   6 1 2 ­3 10:16  5
13. Rumburk   6 1 1 4  ­6:15  4
14. Soběchleby   6 0 3 3 ­ 8:21  3

I. A třída sk. B – 6. kolo:

Dobroměřice – L. Chomutov B 7:0 (3:0)
SK Kopisty – Louny 0:3 (0:1)
Klášterec – Domoušice 1:1 (0:1)
Ervěnice – Březno 2:5 (0:2)
Postoloprty – Ledvice 3:1 (1:0)
Duchcov – Oldřichov 1:3 (1:1)
Spořice – Strupčice 2:2 (2:1)

1. Březno   6 5 0 1 ­22:12 15
2. Oldřichov   6 5­ 0 1 14:8  15
3. Klášterec   6 4 1 1­ 10:8  13
4. Ervěnice   6 3 1 2 ­11:13 10
5. Strupčice   6 2 3 1 ­12:7   9
6. Duchcov   6­ 3 0 3 13:10  9
7. Louny   6 3 0 3 ­12:9   9
8. Domoušice   6 2 2 2 ­13:9   8
9. Ledvice   6 2 2 2 ­ 9:9   8
10. Spořice   6 2 2 2 ­11:12  8
11. Dobroměř.   6 2 1 3 1­6:11  7
12. Postolop.   6 1 1 4  ­7:11  4
13. SK Kopisty   6 1 1 4 ­12:17  4
14. L.Chomut.B  6 0 0 6 ­ 1:27  0

I. B třída sk. A – 6. kolo:

Vaňov – Trmice 1:2
Chabařovice – MSK Benešov n./Pl. 2:1
Březiny – Povrly 5:0
Chuderov – Petrovice 0:5
Heřmanov – Chlumec 2:3
Svádov – Liběšice 4:1
Srbice – Česká Kamenice 1:1

1. Chabařov.  6 5 1 0 1­8:4  16
2. Březiny   6 5 0 1 ­24:10 15
3. Trmice   6 4 1 1 ­10:9  13
4. Chlumec   6 3 2 1­ 11:8  11
5. Petrovice   6 3 1 2 ­19:14 10
6. Chuderov   6 3 1 2­ 14:16 10
Srbice   6 3 1 2 ­14:16 10
8. Povrly   6 3 0 ­3 10:17  9
9. Svádov   6 2 2 2­ 10:7   8
10. Č. Kamen.   6 2 1 3  ­7:10  7
11. Vaňov   6 2 0 4­ 15:16  6
12. Benešov   6 1 1 4­ 11:12  4
13. Heřmanov   6 0 1 5­ 10:20  1
14. Liběšice   6 0 0 6 ­ 9:23  0

I. B třída sk. B – 6. kolo:

Křešice – Trnovany 5:2
Baník Osek – Obrnice 1:1
Souš B – Roudnice n.L B 7:0
Rovné – SK Viktoria Lom 3:2
Mšené–lázně – Straškov 0:3
Dubí – Hostomice 9:3
Hrobce – Libotenice 0:2

1. Křešice   6 4 1 1 ­22:12 13
2. Rovné   6 4 1 1 ­14:8  13
3. Roudnice B   6 4 0 2 25:14 12
4. Mšené-láz.   6 4 0 2  ­9:9  12
5. Libotenice   6 3 1 2 ­13:8  10
6. Hrobce   6 3 1 2 ­19:22 10
7. Dubí   6 3 0 3 ­19:12  9
8. Souš B   6 3 0 3 17:15  9
9. Straškov   6 2 2 2­ 13:10  8
10. Obrnice   6 2 2 2 ­ 9:10  8
11. Baník Osek   6 2 1 3­ 12:18  7
12. Trnovany   6 1 2 3 ­11:17  5
13. Lom   6 1 0­ 5 14:25  3
14. Hostomice   6 0 1 5 ­ 8:25  1

I. B třída sk. C – 6. kolo:

H. Jiřetín B – Ervěnice B 1:2
SKP Kadaň – Černovice 1:3
Žatec B – SK HAVRAN Kryry 2:3
Podbořany – Bř. Chomutov 3:3
Louny B – Havraň 1:0
Sokol Údlice – Černčice 1:2
Tuchořice – Lenešice 2:1

1. Kryry   6 4 2 0 ­17:10 14
2. Havraň   6 4 0 ­2 18:13 12
3. Ervěnice B   6 3 1 2 13:11 10
4. Černovice   6 3 1 2 ­ 9:8  10
5. Louny B   6 3 1 2  8:7  10
6. H.Jiřetín­B   6 3 1 2  7:8  10
7. Černčice   6 3 0 3 ­18:9   9
8. Bř. Chom.   6 2 3 1 1­2:9   9
9. SKP Kadaň   6 2 2 2­ 17:11  8
10. Údlice   6 2 2 2 ­13:11  8
11. Žatec B   6 2 2 2 12:10  8
12. Lenešice   6 1 1 4 ­ 7:20  4
13. Tuchořice   6 1 0 5 ­ 8:21  3
14. Podbořany   6 0 2 4 ­ 6:17  2

Okresní přebor:

Sokol Velká Černoc – FK Chlumčany 1:1 (1:1)
FK Peruc – Blatno 0:11 (0:6)
Vrbno nad Lesy – SK AC Libčeves 5:1 (1:1)
Sokol Hříškov – FK Postoloprty B 3:1 (0:0)
FK Blažim – Sokol Pátek 2:0 (0:0)
SK Cítoliby – SK Slavětín 0:5 (0:2)
Výškov – Dobroměřice B 0:1

III. třída:

FK Kozly – SK Cítoliby B 2:0 (0:0)
Sokol Chožov – ROI Louny 5:2 (3:0)
FK Černochov – FC Dubany 0:8 (0:4)
Sokol Panenský Týnec – Sokol Líšťany 5:0 (1:0)
ZD Podlesí Ročov – Malá kopaná Louny1:0 (0:0)
Žiželice – Sokol Lipenec 1:6 (0:5)
Sokol Domoušice B – Ohře Lišany
Sokol Měcholupy – Sokol Zeměchy 0:3 (0:0)
FK Čeradice – FK Staňkovice 0:3 (0:2)
Sokol Petrohrad – Sokol Nepomyšl 0:8 (0:4)
Lubenec – Vroutek 3:4
Černčice B – Dynamo Louny 0:1
Tuchořice B – Výškov B 8:1
Lenešice B – Bezděkov 1:2
Kněžice – Nové Sedlo 2:3
Krásný Dvůr – Hlubany 1:0

28.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Adam Palkoska se narodil 15. srpna 2017 ve 12.10 hodin mamince Michaele Olejníkové z Hnojnic. Vážil 3620 g a měřil 50 cm.
4

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka v okrese Louny

Slavoj Žatec (v zeleném) před týdnem těsně porazil nováčka z Perštejna 2:1 (1:0).

Výborně! Slavoj Žatec vyhrál i druhý zápas a je ve špičce krajského přeboru!

Druhé utkání divize se fotbalistům Loun nepovedlo

Praha, Louny - Od Motorletu dostali na jeho hřišti pět gólů a klesli do druhé poloviny tabulky.

Knihovna se připravuje na rekonstrukci

Žatec - Své služby pro čtenáře zařízení nepřeruší, ve fondu má přes 100 tisíc knih či jiných nosičů.

Špatná zpráva: Na silnicích zemřelo zatím o šest lidí více než loni

Ústecký kraj - Řidiči často hazardují a jezdí vysokou rychlostí. To se jim však může stát osudným. 

Kraj se zadluží o další 1,5 miliardy. Za peníze opraví mosty i školy

Ústecký kraj - Další obrovský úvěr hodlá Ústecký kraj splatit do konce roku 2031.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení