Proti Úvalům Slavoj dlouho vzdoroval, měl i šance, pak ale přišly dvě červené a tři branky od 80. do 90. minuty.

Úvaly měly sice celý zápas mírnou převahu a více příležitostí, Žatec se ale nechtěl dát bez boje. Hráči Slavoje si už v první půli vytvořili několik šancí, žádnou ale nevyužili. Do šaten se šlo za stavu 0:0. Podobný obraz dlouho ukazoval i druhý poločas. Několikrát zachránil v domácí brance Šereda, pak se ale musel několikrát ukázat také hostující Vacek. V 65. Slavoj přišel o zraněného Petra Klince, v 75. po druhé žluté o Bednáře a v 80. za řeči o Heince. V devíti pak Slavoj od 80. do 90. minuty rychle třikrát inkasoval.

Žatec - Úvaly 0:3 (0:0)

Branky: 80. a 85. Štěpánek, 89. Němeček
Rozhodčí Krupa, ŽK 2:1, ČK 2:0 (75. Bednář, 80. Heinc)

Sestava Žatce: Šereda A. Hynek, Bednář, Heinc, V. Hynek, Klačar, Bešík, Vlk, Šulc (87. Sýs), Tretyak (30. F. Klinec, 90. Kozlík), P. Klinec (65. Klíma)