Stoprocentní bodový zisk si ve třetím kole fotbalové I.A třídy připsaly celky z okresu Louny, které hrály v sobotu na domácích hřištích. Domoušice, Podbořany a Vroutek před svými diváky vyhrály.

Podbořany porazily Loko Chomutov 2:0. Branky dali ve 32. minutě Volf a v 75. Kováč.
Sestava Podbořan: Bláha – Sklenička, Gregor, Vignát, Uldrich, Kadlec (72. Grzywacz), Kováč, Janoušek, L. Turek (39. J. Turek), Poborský, Volf (85. Fořt)

Stejným výsledkem porazily Domoušice Údlice. V závěru bezbrankového prvního poločasu údlický Kučera stáhl domácího hráče ve vyložené brankové šanci, viděl červenou kartu. Domácí přesilovku využili, v 59. minutě otevřel skóre Bartko, v 84. pojistil vítězství domácích Liška.
Sestava Domoušic: Šulc – Lácha, Barton, Slušný, Lokajíček, Bartko, Pour, Prokeš, Liška, Junek, Uhlík

Nejvíc branek viděli v sobotu diváci ve Vroutku, kam přijely Kopisty. Padlo jich šest, z toho polovina z penalt. V 1. minutě otevřel skóre domácí Sulovský, do konce poločasu se skóre už neměnilo. V úvodu druhé půle Sulovský přidal dvě branky. Hosté sice snížili na 3:1, když proměnil penaltu Hotový, domácí ale ze stejné situace přidali dva góly. Pokutové kopy na 5:1 proměnili Chroust a Volkman.
Sestava Vroutku: Klíč – Vlček, Sulovský, Zvoníček (82. Pelikán), Machyna (66. Gutwald), Fedoriška, Baierl, Levchenko, Chroust, Kukla, Volkman

Postoloprty, které hrály v sobotu odpoledne na hřišti Ledvic, v této sezoně poprvé prohrály. Jedinou branku utkání dal ve 29. Vlasák. Hosté v Ledvicích dostali šest žlutých karet.
Sestava Postoloprt: Junek – Pechát, Fridrich, Biely, Pečner, Černohorský, Bránický, Šerák, Longauer, Holečka, Fleischman (84. Pöschl)