I.B třída: Tuchořice a Blažim daly soupeřům bůra

Okres Louny – Pro Blažim to byla první výhra v sezoně, fotbalisté Tuchořic se radovali podruhé. Naopak Černčice v Lomu prohrály.

10.9.2017

Fotbalisté Černčic (v modrých dresech) si připsali první porážku v sezoně v Novém Sedle. Nyní prohráli také na hřišti Lomu.Foto: Deník / Petr Kinšt

Fotbalisté Blažimi a Tuchořic v sobotních domácích zápasech I.B třídy přesvědčivě zvítězili. Oba celky daly svým soupeřům shodně pět branek.

V Blažimi otevřel skóre proti SKP Kadaň už ve druhé minutě domácí Čábelka, téměř hned však vyrovnal Spousta. To bylo ale ze strany hostů gólově vše, v zápase už se trefovali jen Blažimští. Do poločasu dali na 3:1 Hegenbart a Ladislav Kobylák, ve druhé půli se podruhé trefil Kobylák a skóre uzavřel čtvrt hodiny před koncem Onuščák.
Sestava Blažim: Kurucz – O. Kobylák (75. Fartág), Lenkvík, Hosnedl (66. Nájemník), Svoboda, Onuščák (80. Guláš), Hegenbart, Wild (55. Pučok), Suvák, Čábelka, L. Kobylák

V utkání Tuchořic proti Jirovu se trefovali jen domácí. Branky za ně dali Mlejnek a Provazník v prvním poločase, ve druhém skóre navyšovali Adam, Michal Plánička a Dubný. Tuchořice tak vyhrály 5:0.
Sestava Tuchořic: Spodniak – Tománek, Kašík (82. Dubný), O. Plánička, Bureš, Mlejnek (86. Bodnar), M. Plánička, Provazník (62. Malý), Hoferica, Orság (46. Adam), Holán

Druhou porážku v I.B třídě si připsal nováček soutěže Černčice. Na hřišti Lomu prohrály těsně 0:1, když jedinou branku utkání dal ve 32. Stehlík.
Sestava Černčic: Musil – Chlouba, Uldrich, Smola, Seifert, Hlinka (76. D. Laurich), Richter (46. Vrba), Horčička (71. P. Laurich), Radoský, Šus, Vild.

Autor: Petr Kinšt

10.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Dýňová polévka

Víte si rady s dýní? Pošlete nám svůj nejlepší recept!

Karolína Plíšková

Kotyza ven… Kdo povede Plíškovou dál, zůstává stále tajemstvím

V části Loun nepoteče voda

Louny – Plánované opravy přeruší dodávky na sídlišti Hrnčířská.

Knižní tipy nejen na víkend

Kniha se hodí jako správný doplněk ke každé příležitosti. Přinášíme Vám vybrané knižní tipy, na své si přijdou nejen příznivci žánru thrilleru, hororu, ale také mladí čtenáři a ženy.

Most – Knihu úctyhodných rozměrů a váhy provází mnohá tajemství.

V Liběšicích oslavili jubileum zjevení Panny Marie ve Fatimě

Liběšice /FOTO/ - Socha postupně navštíví katedrály a významná poutní místa. Uctili ji i v Liběšicích.