Kletbu Tatranu zlomil hlavou Volf

PODBOŘANY - Fotbalisté Podbořan postoupili výhrou na 10. místo tabulky 1. B třídy.

16.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Koza

Pokles formy u fotbalového Tatranu Podbořany v 1.B třídě ho dostal až do spodních pater tabulky. Černou serii se domácím fotbalistům podařilo konečně prolomit v sobotním utkání s předposledními Obrnicemi. Tatran začal velmi aktivně, hnal se do útoku, ale po deseti minutách se jakoby zavzdušnil. Hra se postupně vyrovnala a naopak zahrozili hosté. Jejich gólovu šanci po sólu útočníka hostů vyřešil svým zákrokem brankář Bláha a do přestávky mu pomohla i nastřelená tyč jeho branky.

Druhý poločas hrála obě mužstva opatrněji, a tak velké šance před brankami k vidění nebyly. Také trochu náhodný byl klíčový moment utkání, v 65. minutě, kdy Parpelův nepříliš povedený centr připomínal svíci. To zmátlo i brankáře hostů, který míč minul, zatímco domácí útočník Jiří Volf si počkal na rozhodující okamžik a hlavou vstřelil, jak se také nakonec ukázalo, vítězný gól Podbořan. Přestože bylo k vidění ještě několik střeleckých pokusů, brankář se už překvapit nedal a zbytek střel v pohodě pochytal. Domácí se důležitou výhrou posunuli na 10. místo.

Podbořany – Obrnice 1:0 (0:0)

Branka: 65. Volf. Rozhodčí Jaromír Novotný, ŽK 1:0, 70 diváků.

Tatran: Bláha – Z. matějička, Sklenička, R. Worzischek, Baša – Rolný, Rázek, Uher, Parpel – Volf, Edl. Střídali Kamír, Paradič, Fořt

16.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Žena nechtěla pustit bývalého přítele do bytu, vnutil se tam násilím

Domácnosti v Lounech osloví tazatelé kvůli výzkumu

Policie stále hledá bankovního lupiče. Poznáte ho?

Podbořany - Lupič si přišel pro peníze do podbořanské banky. Ještě předtím přepadl i banku v Kadani.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Lesniak otevřel skore v první minutě, Louny ale nakonec body z Kladna nedovezly

Kladno - Fotbalisté Loun v divizi podlehli Kladnu 2:3. V tabulce jsou jedenáctí.

ANKETA: Obnovili byste povinnou základní vojenskou službu?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.