Tuchořice nasázely Tatranu osm branek

Postoloprty - Ve 4. kole turnaje MH Cirus v Postoloprtech se odehrála pouze tři utkání oproti původně plánovaným čtyřem, protože hráči Března se k utkání s Dobroměřicemi nedostavili a utkání se bude muset dohrávat.

14.2.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍKarchiv

Spořice Slavoj Žatec
B 2:0 (1:0)

V promrzlém sobotním dopoledni nebylo pro oba týmy jednoduché najít správný rytmus. První poločas byl vyrovnaný a spíše ospalý. Až ve 30. minutě se ve slibné příležitosti objevil hráč Spořic, ale odkrytou žateckou branku netrefil. Skóre se však měnilo o osm minut později. Po střele Vašiny, která se odrazila od břevna za brankovou čáru, se hrálo sice dál, ale na pokyn asistenta Dřevojana byla po chvíli tato branka uznána.

Druhý poločas už byl spíše v režii Spořických. Žatečtí měli problém s držením míče, a tak se jejich soupeř dostával do slibných příležitostí. Pěkná křižná střela Vašiny se sice ještě neujala, ale po rohovém kopu v 75. minutě se už hlavou prosadil spořický Vlček a tím zpečetil výsledek utkání.

Rozhodčí: Šebek, Dřevojan, Petrok

Postoloprty Černčice 3:3 (2:1)

Postoloprtští během prvních dvaceti minut plnili roli lídra turnaje. V deváté minutě se prosadil Pour, o sedm minut později přidal druhou branku pěknou střelou z dvaceti metrů Baník a vypadalo to na třetí prohru Černčic v řadě. Domácí však trochu polevili, čehož hosté využili a přišel trest v podobě Hlinkova snížení ve 27. minutě.

Druhý poločas už byl vyrovnanější. Černčičtí zpřesnili hru a odměnou jim bylo vyrovnání. Po pěti minutách druhého poločasu se trefil Chlouba a začínalo se zase od nuly. O tři minuty později si však z pravé strany dobře naběhl Bohatý a vrátil domácím jednogólové vedení. Černčice ale nesložily zbraně a v 65. minutě se jim opět díky Chloubovi podařilo vyrovnat. Od té doby se už utkání ve stále se zvětšující zimě spíše dohrávalo a tak se týmy rozešly smírně 3:3.

Utkání vedl rozhodčí Spišák s asistenty Šebkem a Dřevojanem.

Tuchořice Podbořany 8:4 (3:3)

V prvním poločase utkání velmi bohatém na branky byli lepší hráči z Tuchořic. Svou převahu zúročili třemi góly, ale stejný počet branek obdrželi, a tak první část utkání skončila remízou. Brankové hody pokračovaly i po přestávce. Utkání už v této fázi bylo vyrovnané, čemuž odpovídal i počet příležitostí na obou stranách. Úspěšnější v jejich proměňování však byli Tuchořičtí, především pětigólový střelec Klinec. Na druhé straně stál se třemi brankami Volf, ale ke konci neproměnil několik dobrých příležitostí. I proto se týmy nakonec rozešly se čtyřbrankovým rozdílem.

Utkání řídili rozhodčí Petrok s asistenty Dřevojanem a Krejcarem.

Střelci: Klinec 5x, Ševčík, Orság, Smékal Volf 3x, Parpel