Fotbalisté Vroutku v sobotu zvládli důležité utkání v souboji o první místo tabulky I.B třídy skupiny C. Na hřišti Černovic na Chomutovsku vyhráli 3:2.

Hosté z Vroutku šli v první polovině do dvoubrankového vedení, když si dal v 16. minutě vlastní gól Jan Hamalčík a ve 32. minutě zvýšil Vadym Levchenko. Domácí stačili ještě do poločasu snížit, těsně před odchodem do kabin se trefil Libor Pomajsl. V 65. minutě dal na 3:1 pro Vroutek zkušený kapitán Miroslav Heinc. Domácí sice ještě snížili, když v 70. minutě skóroval Martin Hvozda, hosté si už ale vítězství udrželi. I přes to, že od 80. minuty po vyloučení Martina Veselského dohrávali v deseti.

Černovice - Vroutek 2:3 (1:2)

Vroutek: M. Klíč - Haza, Sulovský, Zvoníček, Levchenko, Fedoriška, Chroust, Kukla, Heinc, Baierl, Veselský