MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře. MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Vítězný Dán Simon Andreassen, za ním třetí Holanďan Max Gulickx MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Belgičané Jaspers a Driesen MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Martin Matějíček dojel na 37. pozici MS v cyklokrosu v Táboře. MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Lukáš Kunt (49. místo) MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Největší česká naděje Jonáš Březina dojel na 68. pozici se ztrátou jednoho kola MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Největší česká naděje Jonáš Březina dojel na 68. pozici se ztrátou jednoho kola MS v cyklokrosu v Táboře. MS v cyklokrosu v Táboře. MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Čtvrtý Gage Hecht (USA) MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Josef Jelínek (45.) MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Belgičan Jarne Driesen (9.) MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů MS v cyklokrosu v Táboře.  MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Stříbrný Max Gulickx (Holandsko) MS v cyklokrosu v Táboře, závod juniorů. Jonáš Březina předjíždí maďarského závodníka, který má nepojízdné kolo MS v cyklokrosu v Táboře. Závod juniorů