Hokejisté 4. třídy HC Slovan Louny korunovali svůj zájezd do Děčína již čtvrtým vítězstvím v řadě, když domácí přestříleli až v závěrečné třetině.

HC Děčín – Slovan Louny 3:6 (0:1, 2:1, 1:4)

Branky: 4x T. Jarý, Petržilka, Jírovec

V zápase mladších žáků měl soupeř lounských hokejistů překvapivě více šancí a šel do zaslouženého vedení. A když hosté vyrovnali, přišla rychlá odpověď. V úvodu třetí třetiny zvýšil Mělník na 4:1. Během krátké chvíle dokázali hosté snížit na 4:3 a nakonec i vyrovnali. Při samostatných nájezdech se přiklonilo štěstí na stranu domácích.

MŽ HC Mělník – Slovan Louny+Draci Bílina 5:4 SN (1:0, 2:1, 1:3, 1:0)

Branky a asistence: Borl (Vacín), Burian (Živný, Marek), Keller (Urbánek), Marek (Rajchert)

Starší žáci šli do vedení už ve 3. minutě. Druhou branku si připsal stejný střelec Hrnčíř. Ve druhé třetině využili hosté přesilovku a v následující hře 4 na 4 zvýšili na 4:0. Další branku přidal Stehlík, ale ve 35. minutě nedal trestné střílení Tomeš.

Do závěrečné třetiny dali trenéři šanci brankářské dvojce Jurašíkovi, ale spoluhráči místo toho, aby mu pomohli, výrazně polevili. Dovolili tak domácím korigovat na příznivý výsledek.

SŽ HC Mělník – Slovan Louny+Draci Bílina 2:5 (0:2, 0:3, 2:0)

Branky a asistence: 3. Hrnčíř (Veselý), 10. Hrnčíř (Jurčo), 28. Rudolf (Hrnčíř, Veselý), 32. Hrnčíř, 34. Stehlík (Čech)

Dorostenci přivítali v prvním zápase sezony Bílinu. Soupeři dovolili korigovat výsledek až v poslední třetině.

Dorost HC Slovan Louny - Draci Bílina 6:2 (1:0, 3:0, 2:2)

Branky: 3x Veselák, Pazourek, Odvárka, Kučera