Poslední zápas v letošním roce odehráli lounští hokejisté proti Bílině. V derby se hrálo o třetí místo v tabulce.

Slovan se snažil hrát pohledný hokej, výsledkově se ale moc nedařilo. V utkání se sice ujaly Louny vedení, když zpoza branky přihrál Vaic Zetkovi, který byl sám a nemýlil se. Bohužel pak ale Slovan spaloval šance a hosté trestali, první třetinu vyhráli 2:1. Louny ještě bojovaly, před závěrečnou třetinou byl stav 4:4, hosté ale na začátku závěrečného dějství přidali dvě branky.

Zvláště ta šestá vyvolala mnoho emocí. Na ledě se strhla potyčka dvou hráčů a sudí vylučoval bílinského. Ale jiný bílinský hráč, který přestřelku nesledoval, dopravil puk do lounské branky a k překvapení všech na stadionu branka platila.

Louny pak snížily na 5:6, ale závěrečná power play se jim hrubě nepovedla a hosté přidali ještě pojišťovací, sedmou branku.

Louny – Bílina 5:7 (1:2,3:2,1:3)