Louny úvodní utkání kvalifikace prohrály

Louny – Ve středu čeká Slovan druhý zápas. Tentokrát doma vyzve Dvůr Králové nad Labem.

20.3.2017

Ilustrační fotoFoto: archiv Deníku

Hokejisté Slovanu Louny nevstoupili do kvalifikačních bojů o 2. ligu dobře. Úvodní utkání s Mělníkem na svém stadionu prohráli 4:9. Ve středu 22. března hrají druhé utkání. A to opět na svém stadionu. Od 19 hodin přivítají Dvůr Králové nad Labem.

Zbylá dvě utkání pak odehrají lounští hokejisté na přelomu března a dubna na stadionech soupeřů.

V utkání Louny – Mělník se domácím před dvěma stovkami diváků nepovedl vstup do utkání, když prohrávali 0:2 a pak 1:3. Slovan ale vyrovnal, takže do třetí třetiny se šlo za stavu 3:3. V závěrečném dějství ale domácí úplně odpadli a dostali šest branek.

HC Slovan Louny: T. Charvát – Hloucha, Vavrica, Gebelt, Prokeš, Kolčava, Szakal – Šedivý, Růžek, Veselák – Dittrich, Kousek, Salač – Červíček, Derfler, Csonka.

Dvůr Králové – Louny

Vítěze skupiny čeká dvojzápas o přímý postup do druhé ligy s vítězem druhé kvalifikační skupiny, ve které hrají Letňany, Cheb a Český Krumlov.

13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Město v dopise žádá pivovar, aby neustupoval od opravy domu

Žatec – Rekonstrukce objektu by měla stát zhruba patnáct milionů korun. Jedenáct milionů by mohla pokrýt schválená dotace.

Ervěnice se proti Domoušicím držely do třetí branky, pak už to byla křeč

Jirkov – Utkání I.A třídy nabídlo relativně vyrovnanou první půli. V té druhé vsítili hosté další tři branky.

Zámek v Jimlíně opět připravuje celoroční cyklus přednášek

Jimlín – Už tuto středu je na programu první setkání. Vít Pávek pohovoří o scelování majetku rodu Schwarzenbergů.

Soutěž o Lounech a okolí jde do finále

Louny - Populární klání pro školáky a mnohdy celé jejich rodiny čeká poslední soutěžní kolo. Rozhodnout může drobnost.