V 15. kole nejnižší hokejové soutěže si Slovan Louny poradil s rezervou Stadionu Litoměřice, na jeho ledě vyhrál 6:3.

Po ukázkové kombinaci Slovan v 6. minutě vedl, pak se ale musel vytáhnout jeho brankář Dominik Dorn. „Měli jsme štěstí, domácí na něj jeli snad třikrát sami, podržel nás,“ líčí pozvolný start Slovanu bek Martin Svoboda.

Hostům se vydařila prostřední třetina, odskočili Stadionu na rozdíl čtyř branek, na začátku poslední periody pak zvýšili dokonce na 5:0. Poté ale přišlo uspokojení, tak jako už v sezoně několikrát. „A najednou to bylo už jen o dva góly. Vždy přestaneme plnit, co máme, nehrajeme zodpovědně, máme vzadu okénka. Naštěstí jsme dali šestý gól a uklidnili se. V sobotu ještě hrajeme v Lovosicích, tak snad se naše nezodpovědnost nebude opakovat,“ přeje si Svoboda bezproblémový poslední duel roku 2018.

St. Litoměřice B - Sl. Louny 3:6 (0:1, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky: 42. Vandas (Leitner), 50. Pavlata (Leitner), 51. Racek (Buďa) - 6. Dittrich (Růžek), 26. Rais (Szakal), 33. Svoboda (Salač, Dalecký), 36. Salač (Kousek, Dalecký), 46. Salač (Kousek, Vavrica), 53. Szakal (Růžek)