Lounští házenkáři vystřídali druhý Chodov

LOUNY - V pátém kole II. ligy házené mužů přivítali lounští házenkáři soupeře z Chodova, který byl v tabulce na 2. místě.

10.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Zápas o přední příčky v tabulce sliboval veliké drama, ve kterém chtěli domácí samozřejmě zvítězit. Začátek se lépe vydařil hostům a domácí tým se pomalu dostával do zápasu. Lounským házenkářům se v závěru prvního poločasu podařilo vstřelit 3 branky a do poločasu srovnali se soupeřem skóre.

Ve druhém poločase začala přetahovaná o vítězství, domácí až do 15. minuty dotahovali 1 brankové vedení hostů, poté skóre konečně srovnali a serií 4 branek soupeři odskočili a dotáhli zápas do vítězného konce. V zápase se střelecky dařilo Sochorovi a Breckovi, kteří společně nastříleli 17 branek. Lounští házenkáři jsou v tabulce na 2. místě se ztrátou 3 bodů na vedoucí tým Bělá pod Bezdězem.

Lok. Louny – TJ JM Chodov 31 : 26 (16 : 16)

Sestava a branky: Dedera, Brecko J.8, Tancoš 4, Zmatlík, Sochor 9, Weber, Bittner 4, Kotěšovec V. 3, Kotěšovec M., Krahulík 2, Gruncl, Klimt, Hanus 1

10.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Žena nechtěla pustit bývalého přítele do bytu, vnutil se tam násilím

Domácnosti v Lounech osloví tazatelé kvůli výzkumu

Policie stále hledá bankovního lupiče. Poznáte ho?

Podbořany - Lupič si přišel pro peníze do podbořanské banky. Ještě předtím přepadl i banku v Kadani.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Lesniak otevřel skore v první minutě, Louny ale nakonec body z Kladna nedovezly

Kladno - Fotbalisté Loun v divizi podlehli Kladnu 2:3. V tabulce jsou jedenáctí.

ANKETA: Obnovili byste povinnou základní vojenskou službu?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.