Louny - Házenkáři se utkali v šestém kole II. ligy.

10.11.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Robert Schedling

Tři týmy II. ligy házené se i po šestém kole dělí o vedení v tabulce.

Mezi lídry patří i nadále Louny, které doma porazily v celku bez problémů Ústí. Louny v severočeském derby vedly už v poločase o tři branky. Velkou vzpruhou pro ně byl konečně golman v brance, nemusel tak mezi tyče hráč z pole.

„Ve druhé půli jsme náš náskok ještě zvyšovali, nakonec jsme Ústí v derby zápase porazili 30:24,“ informoval Jiří Brecko, vedoucí týmu Loun.

V tabulce mají Louny, Dukla Praha i Chomutov deset bodů. Dukla se udržela v čele o skore, když vyhrála v Bělé vysoko 32:15.

Další utkání sehraje Lokomotiva na půdě pátých Pardubic. „Zápasy jsou tam vždy hodně dramtické, hlavně díky zajímavé atmosféře v hledišti,“ dodal Brecko.

10.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Podkrušnohorský zoopark v Chomutově.

Tři v jednom. Zoologické si připravily výhodné vstupenky

Lounská radnice. Ilustrační foto.

Zemřel Bohumil Jelen, čestný předseda rodáků Loun

Derby v Podbořanech na úvod jara vyznělo jasně pro domácí fotbalisty

Podbořany – Postoloprty se neubránily dohadům na hřišti, domácí těžili hlavně z brejků a centrů Gregora.

Fotbalisté Loun přivezli výhru z Kadaně, na jaře se jim stoprocentně daří

Louny – Díky třem vítězstvím v řadě jsou už v tabulce třetí. Michal Lesniak zaznamenal 18. branku v sezoně.

Velká většina domácností v Lounech kývla na nabídku teplárenské firmy

Louny - Lidem vadí velmi vysoká cena tepla, řada bytových domů se od centrálního vytápění odpojila. Reakcí firmy je sleva za příslib věrnosti.

V noci na neděli začne platit letní čas, noc bude o hodinu kratší

O víkendu začne v Česku a dalších evropských zemích platit letní čas. V neděli ve 02:00 si lidé posunou hodinky o hodinu dopředu. Noc ze soboty na neděli tak bude o 60 minut kratší. Letní čas skončí 29. října. Změny času mají řadu odpůrců. Podle nich nepřináší žádné energetické úspory, naopak lidem narušují vnitřní biorytmy.