Dorostenci přivezli z Moravy 5. místo

ŽATEC - Jako jedni z favoritů odjížděli žatečtí dorostenečtí házenkáři na republikový šampionát. Nakonec se však museli spokojit s pátým místem.

29.6.2007

Ilustrační fotoFoto: Archív

Dorostenci TJ Šroubárna Žatec se zúčastnili Mistrovství ČR v národní házené, konaného v závěru června ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, jež se nachází několik kilometrů od Ostravy. Postupně se střetli s pěti týmy a obsadili páté místo v konečném součtu.

Žatečtí házenkáři jeli na turnaj jako jeden z favoritů zejména díky zisku halového titulu v zimním období, avšak tento předpoklad nepotvrdili. „Velice špatný výkon podala obrana, celé mužstvo hrálo s nedostatečným nasazením,“ řekl hlavní trenér Josef Popelka, který během turnaje oslavil padesáté narozeniny a také narození vnoučete.

Jedním z mála světlých bodů žateckého týmu byl kapitán Pavel Sýkora, který se stal s 54 vstřelenými brankami nejlepším střelcem celého turnaje. Mistrovství ČR se účastní vítězové oblastních soutěží, letos jimi byly v konečném pořadí Sokol Tymákov, Sokol Podlázky, Sokol Dobruška, Sokol Rokytnice, Šroubárna Žatec a Moravská Slavia Brno. Turnaj byl velmi vyrovnaný a měl skvělou atmosféru.

Výsledky Žatce:

Žatec – Dobruška 21:21
Žatec – MS Brno 27:27
Žatec – Rokytnice 20:20
Žatec – Tymákov 20:22
Žatec – Podlázky 16:28

Sestava: Š. Horník, M. Horník – J. Hokr, F. Mocek, P. Hodina, A. Tomek, M. Popelka, M. Želinský – P. Sýkora, P. Nociar, J. Hradiský, J. Šmíd, F. Gunár

Trenéři: Josef Popelka, Jaroslav Bukovský

29.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kamila Kubínová se narodila 19. září 2017 ve 2.36 hodin mamince Sabině Kubínové z Kryr. Vážila 2700 g a měřila 46 cm.
5

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka v okrese Louny

Mezi Košticemi a Louny nepojedou v pondělí dopoledne vlaky

Jsme turisti, říká o své rodině Lenka Kocmanová Taussigová

Duchcov /ROZHOVOR/ - V létě na kole, v zimě na lyžích. Přečtěte si, jak známá kráska relaxuje a co nejraději podniká se svou rodinou.

Víte si rady s dýní? Pošlete nám svůj nejlepší recept!

Dýně, druh tykve, má v kuchyni široké využití. Byť nejznámější je asi polévka, lze ji připravovat na mnoho způsobů, vařit, péct nebo zavařovat. Pochlubte se, jak si tuto zeleninu vychutnáváte vy!

Kotyza ven… Kdo povede Plíškovou dál, zůstává stále tajemstvím

Louny - Zatímco nedávná světová jednička a současná čtyřka bojuje na turnajích v Asii, aktuálně v Tokiu, poté ve Wu – chanu a Pekingu, rozeběhly se naplno spekulace, kdo dál povede její tenisový růst.