Ženy Šroubárny úvod první ligy národní házené nezvládly

Plzeň – Proti nováčkovi nejvyšší soutěže držel Žatec krok jen v prvním poločase. Úvodní duel prohrály ženy Šroubárny s Plzní 14:24.

30.8.2017

Ilustrační fotografie.Foto: Zdeněk Mudroch

V minulé sezoně se Žatci, tradiční prvoligové baště, vůbec nedařilo. Národní házenkářky Šroubárny se mezi elitou udržely jen díky reorganizaci soutěží. A mladému celku bez tradičních opor se nyní nevydařil ani vstup do nového ročníku.

„Začátek se nevyvedl ani jednomu z družstev, holky neproměňovaly šance. Ještě ve čtrnácté minutě jsme vedli 4:3, ale pak třemi ztrátami v útoku za sebou jsme nechali soupeřky získat náskok, který postupně navýšily až na poločasový stav 7:12. Ve druhé půli jsme nezvládli nástup a prvních třináct minut jsme prohráli 1:6, což znamenalo, že o výsledku zápasu bylo rozhodnuto,“ komentoval duel žatecký trenér Josef Popelka. Konečný stav byl 24:14 pro Plzeň – Újezd. Nejvíce žateckých branek, šest, nastřílela Bilohuščínová.

30.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Spisovatelka Šárka Bukvajová

Měla jsem štěstí, knížka je na světě, říká nová lounská autorka

Deník přiveze lídry stran za vámi! Ve středu 27. září

Kryry poprvé slaví výhru, Podbořany ještě neprohrály

Okres Louny - Nejlépe prozatím v I.A třídě střílí z regionu Jaroslav Sulovský z Vroutku. Konta soupeřů zatížil už pětkrát.

Naši prvňáci: Už zítra představíme žáčky ze ZŠ a MŠ Petrohrad - Černčice

Okres Louny - Projekt Naši prvňáci představuje každou středu třídy nových žáčků ze základních škol v regionu.