O víkendu před Silvestrem se v žatecké Fibichově ulici vloupal zloděj do zaparkovaného vozidla Fiat Punto. Přilákala jej kožená bunda, nákup a autorádio. Poškozený škodu vyčíslil na 4 500 Kč. V sobotu 30. prosince pozdě večer si neznámý poberta vyhlédl osobní vůz Renault zaparkovaný před domem ve Veltěžích. Rozbil boční okno předních dveří, vnikl dovnitř a odcizil autonavigaci Blaupunkt v hodnotě 11 tisíc korun. Poškozením auta způsobil škodu za dva tisíce.

Nespali ani o Silvestra a Nový rok

Ze Silvestra na Nový rok se neznámý pachatel vloupal do osobního auta Škoda Octavia v lounské ulici Na Valích. Odcizil autorádio. Celková škoda byla vyčíslena na 6000 Kč. Další vloupání do aut na Nový rok bylo nahlášeno z lounských ulic Kpt. Nálepky a SNP. Ve dvou případech se zloděj vloupal do vozů Peugeot 306. V prvním případě se jeho kořistí stalo autorádio a CD disky, škoda byla odhadnuta na 3500 Kč. Z druhého peugeotu odcizil pachatel doklady a brýle. Způsobená škoda činí 2000 Kč.

V ulici SNP se neznámý poberta vloupal i do dalšího vozidla. Jednalo se o vůz Daewoo, ze kterého zmizelo také autorádio. Celkovou škodu majitel vyčíslil na 8 000 Kč.

Mezi svátky se vozidla také kradla. Ze čtvrtka na pátek zmizel z lounské ulice Přemyslovců osobní vůz VW Sharan za 300 000 Kč. Další krádež byla nahlášena z Žižkovy ulice, z parkoviště nad Barokním špitálem v Lounech. Z neděle na pondělí 31. prosince byl odtud odcizen zaparkovaný čtyřkolový motocykl Bombardier 800 v hodnotě 470 000 Kč.