Rokokový zámek Peruc nabízí historii i romantiku
KDY: Denně od 10 do 18 hodin
KDE: Peruc 
ZA KOLIK: Od 198 korun

Rokokový zámek Peruc patří k nejhodnotnějším v Čechách. Návštěvu této památky můžete spojit s příjemnou procházkou k Oldřichovu dubu a k Boženině studánce. K těmto místům se váže romantický příběh Oldřicha a Boženy. Můžete také navštívit Fillovu vyhlídku s úchvatným výhledem na České středohoří. Náročnějším doporučujeme absolvovat 12 kilometrů dlouhý naučný okruh Čechovým lesem, roklemi a cestou naleznete zapomenuté Thunovské lázně. Zámek má během letních prázdnin otevřeno denně od 10 do 18 hodin, plné vstupné stojí 198 korun.

V Počedělicích si v sobotu připomenou malíře Zdeňka Sýkoru
KDY: Sobota 17. července od 15 hodin
KDE: Počedělice

Sýkorovy Počedělice 2021. To je název akce, která se v této obci poblíž Loun na břehu řeky Ohře koná v sobotu 17. července od 15 hodin. Jde o devátý ročník přátelského vzpomínkového setkání na břehu řeky Ohře v Počedělicích v místech, kde Zdeněk Sýkora rád maloval. Těšit se můžete na výstavu prací sympozia Malování v Počedělicích 2020.

Žatecké letní kino promítá německou komedii Nightlife: Na tahu
KDY: Sobota 17. července od 21.30 hodin
KDE: Žatec
ZA KOLIK: 120 korun

1 noc, 1 rande, 1 kámoš a moře problémů. Německou komedii Nightlife: Na tahu můžete vidět v žateckém letním kině v sobotu od 21.30 hodin. Vstupné přijde na 120 korun.

3Bobule na zámku Nový Hrad v Jimlíně
KDY: Sobota 17. července od 21.30 hodin
KDE: Zámek Nový Hrad v Jimlíně
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Kinematograf Bratří Čadíků promítne na zámku Nový Hrad v Jimlíně v sobotu od 21.30 hodin českou komedii „3Bobule“. Vstupné je dobrovolné. Výdělek bude tradičně využit na charitativní účely.