V chrámu můžete vidět výstavu Morové rány a jiné epidemie
KDY:Pátek 28. května od 17 do 23 hodin
KDE: Louny
ZA KOLIK: Zdarma

V chrámu sv. Mikuláše lounská farnost ve spolupráci s oblastním muzeem připravila výstavu Morové rány a jiné epidemie v Lounech. Výstava nenáročnou formou připomene boje s epidemií v historii. Vidět ji můžete v rámci Noci kostelů tento pátek od 17 do 23 hodin. Vstupné se neplatí.

Válečné muzeum Libočany otevírá
KDY:Sobota 29. května od 10.30 hodin
KDE: Libočany

Válečné muzeum Libočany zahájí v sobotu sezonu. Start akce je v 10.30 hodin a těšit se můžete na zvětšené expozice muzea. K vidění bude třeba vojenská a hasičská technika, tábor sovětské či německé armády. Na místě proběhne i prezentace Policie ČR, připraven bude stánek s občerstvením. Prohlídka venkovních exponátů je zdarma.

Léto patří rebelům
KDY: Sobota 29. května od 13 hodin
KDE:Kino Svět Louny
ZA KOLIK: 150 korun

Léto je konečně tady! Jonáš se jako každý rok těší na svého dědu Bernarda, se kterým vždycky prožil ty nejlepší prázdniny. Letos je to ale jiné, z dědečka se stal pěkně nerudný chlapík. Jonáš má tedy před sebou velkou výzvu – musí dědovi vrátit chuť užívat si života. Film Léto patří rebelům můžete vidět v lounském kině Svět v sobotu 29. května od 13 hodin. Vstupné stojí 150 korun.

Galerii nabízí výstavu Krajina - prostor pro barvu
KDY:Sobota 29. května od 14 do 18 hodin
KDE: Galerie města Loun
ZA KOLIK: 40 korun

V Galerii města Loun (GAML) můžete navštívit výstavu Krajina - prostor pro barvu manželů Evy a Radima Vejvodových. Galerie je otevřená úterý až sobota od 14 do 18 hodin. Výstava končí 25. července. Vstupné stojí 40 korun.