Návštěvníci koncertu se mohou těšit na známé skladby Maestra Ennia Morriconeho a Hanse Zimmera, filmové hity z filmů Gladiátor, Bohemian Rhapsody, Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga) a další. Diváci uslyší též stálici repertoáru Bohemia Voice, kterou z originálu Canto della Terra, napsanou pro Andrea Bocelliho, přetextovala na Píseň o Zemi Šárka Krejčí, dvorní textařka Bohemia Voice. Velká část večera bude věnována patronům České země v písních Anežka Česká, Svatá Václave aj. V průběhu večera zazní také Largo z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka s názvem Země má od Apoleny Novotné a hity Heal the World nebo Your the Voice – Slyším hlas, písně oslavující lidského ducha.

„Charakteristickým rysem našeho uskupení je důraz na skladby oslavující život člověka na planetě Zemi, říká Elin Špidlová, zpěvačka a dramaturgyně Bohemia Voice. „Věříme, že důležitým lékem pro uzdravení současné společnosti je návrat k "lidskosti", trvalým hodnotám, tradicím, respektu k přírodě a planetě Zemi. Svými koncerty vzdáváme hold Planetě Zemi, matičce Praze, radosti ze života, ale také lehce poukazujeme na témata, která je zapotřebí si stále připomínat. Hudbou umocněnou o atmosféru období podzimní rovnodennosti, energií nejsilnějších dní v roce, zintenzivňujeme pozitivní vzkazy jednotlivých písní,“ dodává E. Špidlová.

Vstupenky na koncerty jsou k zakoupení na webových stránkách kvarteta BV nebo na místě před začátkem akce. Cena základního vstupného je 600,- Kč, přední tři řady v ceně 1000,- Kč, zlevněné vstupné za místo ke stání v zadní části v ceně 300 Kč. Chrám bude přístupný veřejnosti od 18:00 hod a v areálu bude otevřeno občerstvení. V případě zrušení koncertu vzhledem ke zdravotní situaci vyhlášené státem, onemocnění umělců nebo silného deště, vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín koncertu v Panenském Týnci.

Jana Cenefelsová