Návštěvníci koncertu se mohou těšit na známé skladby Maestra Ennia Morriconeho, filmové hity z filmů Gladiátor, Bohemian Rhapsody, Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga) Skyfall (James Bond), a další. Diváci uslyší též stálici repertoáru Bohemia Voice, kterou z originálu Canto della Terra, napsanou pro Andrea Bocelliho, přetextovala na Píseň o Zemi Šárka Krejčí, dvorní textařka Bohemia Voice . Velká část večera bude věnována patronům České země. Úpravy i původní a cappella skladby věnované českým patronům pro Bohemia Voice napsala Veronika Ptáčková. V průběhu večera zazní též Largo z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka s názvem Země má od Apoleny Novotné. V neposlední řadě zazní hity Heal the World nebo Your the Voice – Slyším hlas, písně oslavující lidského ducha.

„Charakteristickým rysem Bohemia Voice je důraz na skladby oslavující život člověka na planetě Zemi, říká Elin Špidlová, zpěvačka a zakladatelka Bohemia Voice. „Naším heslem je: Čtyři srdce jeden hlas. Pramení z toho síla prožitku koncertů, který se přenáší na diváka. Hudbou umocněnou o atmosféru období letního slunovratu, energií nejsilnějších dní v roce zintenzivňujeme pozitivní vzkazy jednotlivých písní. Pro koncert jsme si záměrně vybrali písně, které jsou o lásce či vyjadřují hodnoty apelující na vědomý život na naší planetě Zemi,“ upřesňuje záměr koncertu dramaturgyně Elin Špidlová.

Vstupenky na koncerty jsou k zakoupení na webových stránkách kvarteta BV nebo na místě v den akce. Cena vstupného je 600,- Kč, přední řady v ceně 1000,- Kč. Chrám bude přístupný veřejnosti od 20:30 hod a v areálu bude otevřeno občerstvení. V případě zrušení koncertu vzhledem ke zdravotní situaci vyhlášené státem, onemocnění umělců nebo silného deště, vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín koncertu v Panenském Týnci.

Jana Cenefelsová