Návštěvníci koncertu se mohou těšit na známé skladby od Ennia Morriconeho či Giacomo Pucciniho, píseň Bohemian Rhapsody, Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga) nebo Stokrát chválím čas. V průběhu večera zazní Largo z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka s názvem Země má od Apoleny Novotné. V premiéře si posluchači mohou vychutnat nové texty Šárky Krejčí napsané na míru pro záměr Bohemia Voice na ochranu planety Země. Jedná se například o přetextované písně Heal the World od Michaela Jacksona – Máme lék nebo Canto della terra od Andrea Bocelliho – Píseň o Zemi.

„Koncert na oslavu podzimní rovnodennosti navazuje na úspěšná jarní vystoupení na stejném místě,“ říká Elin Špidlová, zpěvačka a zakladatelka Bohemia Voice. „Jsme si vědomi, že hudba je mocným nástrojem, který v lidech zanechává silný pocit a mění jejich naladění. Naší hudbou umocněnou o atmosféru noci a energii jednoho z nejsilnějších dnů v roce, chceme zintenzivnit pozitivní vzkazy jednotlivých písní. Pro tento koncert jsme si záměrně vybrali písně, které jsou o lásce či vyjadřují hodnoty apelující na vědomý život na naší planetě Zemi.“ Vstupenky na koncerty jsou k zakoupení na webových stránkách kvarteta BV nebo na místě v den akce.

Cena vstupného je 600,- Kč, přední řady v ceně 1000,- Kč. Chrám bude přístupný veřejnosti od 18:45 hod a v areálu bude otevřeno občerstvení. V případě zrušení koncertu vzhledem ke zdravotní situaci vyhlášené státem, onemocnění umělců nebo silného deště, vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín koncertu v Panenském Týnci. Informace o aktuální situaci bude k dispozici na Facebookové a webové stránce Bohemia Voice.

Jana Cenefelsová