To její tvorbu ocení i v drsné novince Inkoust, napínavém pokračování oceňovaného thrilleru „Tatérka“. Prodalo se ho zde na 10 tisíc kusů, Inkoust už dostal na webu Databáze knih od čtenářů slušných 96 procent.

Šikovná Alison, svěží hlas na poli britské literární krimi, poprvé na sebe upozornila l. p. 2016. S rukopisem Tatérky vyhrála soutěž pořádanou během skotského festivalu detektivek během  detektivek Bloody Scotland. Román se ve světě i v Česku stal bestsellerem. Nyní vychází jeho pokračování „Inkoust“. Je opět v edici TOP thriller a zde se za spravedlnost pere vyšetřovatel Francis Sullivan a pachatelem tu své oběti zabíjí velice důmyslně…

V temných uličkách Brightonu kdosi napadl mladou ženu. Zranění se zprvu nezdají vážná, ale oběť 24 hodin poté umírá v agónii. Není divu, na jejím těle se poté najde smrtící tetování. Po zmizení druhé ženy už Francis Sullivan ví, že jeho nebezpečným soupeřem je sériový vrah. Jedno ale nečekal: hlavním podezřelým je Alex Mullins, syn tatérky a Francisovy bývalé milenky Marni. Zvládnou se přenést přes minulost a spojí síly, než se smrtící verdikt objeví i na kůži další oběti nebezpečného soupeře?

Radek Strnad