Mírové náměstí v Lounech přivítá ve středu 30. dubna Den s Deníkem.

To znamená, že se přímo v centru města uskuteční setkání čtenářů a obyvatelů Loun s redaktory Deníku a také s představiteli města.

Ve veřejné debatě se lidé budou moci zeptat zástupců radnice na vše, co je zajímá, vyjádřit svou nespokojenost s něčím či je naopak pochválit. Kromě toho budou k dispozici také redaktoři Žateckého a lounského Deníku a přímo na místě bude mobilní redakce, kde se zájemci budou moci dozvědět, jak se dělají noviny či něco o webových stránkách.

Pro příchozí bude také připraven zajímavý doprovodný program. Na náměstí se například uskuteční ukázka policejního výcviku psů, pro potěšení zahraje dechový orchestr při lounské základní škole umění, jejíž žáci se představí i v dalších výstupech.

Návštěvníci dostanou k zakoupenému Deníku pohoštění zcela zdarma a ještě budou mít možnost zasoutěžit si o luxusní osobní vůz.

Zkrátka nepřijdou ani děti. Budou se moci vyřádit kupříkladu při střelbě na fotbalovou branku, která jim obratem poví, jakou že rychlostí míč do sítě poslaly.

Den s Deníkem se v Lounech uskuteční od 14 do 17 hodin.