Už v pátek vyhrál Chomutov, který díky slepeným brankám Kopty a Janošíka z úvodu zápasu porazil Březovou 2:0 a drží čtvrté místo v tabulce. „Je pro nás velmi důležité, že jsme se po porážkách dokázali vrátit zpět na vítěznou vlnu. Příjemný je i fakt, že jsme udrželi čisté konto a skutečnost, že se stále v tabulce držíme na předních příčkách,“ pochvaloval si Tomáš Smola, kouč Chomutova.

Vedení v soutěži, která je zatím na čele tabulky hodně našlapaná, drží Česká Lípa, která díky rychlé trefě Bulejka porazila ve šlágru kola Kladno 1:0. „Vítězství, tři body. Zvládli jsme začátek, gól jsme dali po krásné akci. Pak jsme trošičku vyklidili pole, soupeř byl velmi kvalitní, naštěstí jsme ho nepustili do nějakých vyložených šancí. V obraně jsme si to dobře pohlídali, i když nějaké náznaky tam byly. Důležité je, že jsme neinkasovali. Škoda, že jsme neproměnili ještě jednu šanci, závěr mohl být klidnější,“ hodnotil utkání Martin Jánošík, kouč České Lípy. 

Stejně bodů, jako první Arsenal, mají i Louny, které vyhrály 3:2 na půdě Kosmonos.

Vysokou výhru si ze hřiště posledního Chebu přivezlo Štětí, které i díky čtyřem trefám Vokouna deklasovalo domácí jasně 7:0. „Skvělý začátek zápasu, kdy jsme domácí zaskočili brankou v první minutě z kopačky Vojty Pokorného. I v dalších minutách jsme byli ve hře dopředu hodně nebezpeční, navíc jsme v první půli dokázali využít všechny šance, do nichž jsme se dostali. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce, kdy jsme se rovněž dokázali střelecky prosadit. Svůj den měl Jiří Vokoun, který dal čtyři góly,“ chválil po utkání manažer Štětí Milan Plíšek.

Po třech zápasech bez porážky tentokráte nováček z Vilémova vyšel bodově naprázdno. V Praze prohrál s Meteorem 1:3. „Katastrofální první poločas, nevystřelili jsme na bránu a naopak domácím jsme branky doslova darovali. Druhý poločas jsme se prezentovali o poznání lepším výkonem, brzy jsme vstřelili kontaktní branku, ale bohužel domácí nám opět odskočili na rozdíl dvou branek a své vedení si po zbytek zápasu už udrželi. Porazili jsme se sami, svými hrubými chybami,“ zlobil se Vlastimil Chod, kouč Vilémova.