„Pořád dokola se potýkáme s nedostatkem hráčů. I když byli v nominaci, do zápasu z důvodu zranění, nebo nemoci nemohli nastoupit Vávra se Šťouračem. Zícha přislíbil jen minutový záskok, Minařík místo zápasu odjel na svatbu. A s problémy nastupoval Fiřt. Pro Vokurku to byl po dlouhé rekonvalescenci první ostrý start,“ popsal předseda FK SEKO Louny Pavel Domecký s tím, že trenéři museli opět hodně improvizovat.

A výsledek nebyl špatný – skvěle zápas zvládla dvojice Švejda-Myška, když právě oni dva plnili roli vytažených útočících středových hráčů. „Hlavně jejich zásluhou jsme si v prvním dějství vypracovali čtyři vyložené gólové příležitosti. Popovič trefil hlavou březno, ale zejména Šimeček se Šmalclem a Švejdou měli své šance proměnit. Pak by bylo po zápase,“ zamrzelo Domeckého, jehož celek se v divizní tabulce drží na jedenácté příčce a v 78. minutě přišel v Březové o Sulovského, který vyfasoval červenou kartu.

Louny doma jasně porazily Vršovice.
Louny nedaly Vršovicím šanci. Byl to pro nás spíš trénink, řekl kouč Kuliš

„Pak už jsme to měli hodně těžké. Ovšem závěr utkání jsme zvládli fantasticky. Tentokrát i v deseti naši hru zvedli střídající hráči. Díky jim jsme přidali na pohybu a Klimtem dokázali vyrovnat. Ten ne v jednoduché pozici dokázal přehodit domácího gólmana. A v poslední minutě jsme měli kopat pokutový kop, když rozhodčí neodpískal ve skluzu jasné hraní rukou domácímu hráči,“ poukázal Domecký. Louny v neděli doma hostí druhý tým tabulky z Neratovic (17.00).