K interesantnímu přesunu by mohlo dojít na trase Dobroměřice – Louny.

Divizní klub FK SEKO, jenž bude na jaře bojovat ve čtvrté nejvyšší soutěži o záchranu, shání posily a jeho trenér Pavel Schettl má na svém sezonu eventuálních nových akvizic i dva nejlepší střelce I. A třídy a velké dobroměřické individuality Pavla Exnera a Jaroslava Holmana.

Prvně jmenovaný nasázel v první polovině sezony 27 branek, druhý 13. V soutěži lepší snajpři nejsou. „Ano, tahle varianta je ve hře, ale zatím jde o otevřenou záležitost. Na jednu stranu je to pro mě v 29letech výzva, na druhou nechci z Dobroměřic utíkat a vše by muselo dávat smysl, protože zachránit divizi bude těžké,“ řekl Pavel Exner.

Žádný termín, do kdy se má rozhodnout není.

Bývalá světová jednička Karolína Plíšková může zasáhnout i o postup do české extraligy.
Mostečtí tenisté nestačili na I. ČLTK Praha. Mohou narazit na Plíškovou a spol.

Louny jsou v divizi poslední, mají jen pět bodů, vyhrály pouze první podzimní kolo nad Neratovicemi (1:0). Dobroměřice naopak kráčí za postupem do krajského přeboru, mají jedenáctibodový náskok na druhou Bílinu. Postoupit by měly dva týmu. Třetí TJ Sokol Pokratice-Litoměřice ztrácí na lídra bodů patnáct.

Není vyloučeno, že se oba kluby v nadcházející sezoně sejdou právě v krajském přeboru, třebaže se lounská parta hodlá pokusit o jarní záchranářský zázrak.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...