Po víkendové výhře 3:1 nad teplickým dorostem si Louny pozvaly ve středu k přípravě Ervěnice-Jirkov, trenéra Libora Klíče mohla potěšit další výhra, tentokrát 3:0. Následuje nedělní prověrka s pražskou Aritmou, která začne v 11.00 a po ní se bude podoba kádru řešit. „Potřebujeme to se štábní kulturou rozseknout a mít stabilní kádr. Chtěli jsme vidět v akci hlavně ty mladé a nové. S trenérem to rozsekneme v neděli,“ slíbil manažer.

Letní ladění formy probíhá podle plánu. „Ano, příprava, až na nějaká drobnější zranění, probíhá. Jak má. Máme tu na zkoušku zahraniční hráče, je tam útočník a záložník a tam se rozhodujeme, jestli je tady necháme nebo ne. Máme kontakty přes manažera, řešíme ubytování, ale nemáme to ještě úplně vychytané,“ přiznal Beneš.

1. FC Dubí - Kladruby, ilustrační snímek
Vy jste upláceli! Ne, to vy jste podváděli! Mezi dvěma kluby z okresu to vře

Na sociálních sítích už klub pět nováčků představil. Na volný přestup se podařilo do konce června získat žatecké duo Jan Čonka – Pavel Klíč, odchovance pražských Bohemians a naposledy hráče Neratovic Filipa Štěpánka, slovenského 22letého záložníka Juraje Ficka z MFK Vranov nad Topľou a brankáře Františka Dvořáka, jenž pochází z Ústí nad Labem a chytal v Bílině.

Mistrovskou premiéru odehrají Louny doma v neděli 6. srpna od 17.00 proti FK Neratovice-Byškovice.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...