Na volný přestup se mu do Loun podařilo do konce června získat žatecké duo Jan Čonka - Pavel Klíč, odchovance pražských Bohemians a naposledy hráče Neratovic Filipa Štěpánka, slovenského 22letého záložníka Juraje Ficka z MFK Vranov nad Topľou a brankáře Františka Dvořáka, jenž pochází z Ústí nad Labem a chytal v Bílině.

Na lounské trenérské lavičce pokračuje Libor Klíč, pod jehož dohledem lounská parta v pondělí zahájila letní přípravu. "Až na tři hráče, kteří jsou momentálně na dovolených," upřesnil klubový manažer.

Jednatřicetiletá rodačka z Loun Karolína Plíšková, která na londýnské trávě plnila neúspěšně roli nasazené osmnáctky si nyní plánuje dát volno. Foto: ČTS/ Pavel Lebeda/sport-pics.cz.
Nehrála jsem dobře, nenašla klid, ví po šokujícím konci ve Wimbledonu Plíšková

Avizovaný až kvartet posil by měl dorazit na sever Čech do pátku. "Rád bych je viděl v prvním přípravném zápase proti teplické devatenáctce," uvedl Beneš.

FK SEKO Louny před zahájením divize čeká ještě prověrka s Aritmou Praha a venku generálka s Tuchlovicemi ze středočeského krajského přeboru. Mistrovskou premiéru odehrají doima v neděli 6. srpna od 17.00 proti FK Neratovice-Byškovice.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...