Další dva aspiranti na postup do třetí ligy potvrdili ambice, Kladno připsalo výhru 7:0, SK Hřebeč, černý kůň soutěže, který má v kádru Jakuba Podaného, Tomáše Jablonského či Dušana Šventa, na úvod úvod zvítězil 7:1.

Překvapením 1. kola jsou ale FK SEKO Louny.

Co k výkonu řeknete?
"Jsme velice spokojení. Zápas s jedním z divizních favoritů jsme zvládli precizně, přehráli fyzicky i fotbalově. Soupeře jsme zaskočili, přijeli si pro tři body a nevezou nic. Ještě půl hodiny po zápase Neratovičtí nechápali, co se jim stalo a cop se děje…"

V létě jste přivedl deset nových hráčů. Do základní sestavy hned tři naskočili - Marek Jungmann, exžatecký kanonýr Pavel Klíč a nigerijské kladivo Daniel Olajide Ademuwagun, jenž v 58. minutě zápas rozhodl…
Pomohli ke kvalitnímu výkonu. Jsem rád, že naplnily očekávání, že se střelecky hned v úvodním střetnutí prosadil Olajide, může mu to pomoci k sebevědomí.

Daniel Ademuwagun Olajide, útočník tmavé pleti z Nigérie. Je vysoký, rychlý a šikovný. Foto: fksekolouny.cz
Deset divizních posil, Louny vytasí esa. Ind i Nigerijec jezdí na koloběžkách

Co vás ještě potěšilo?Po dlouhé době nám pomohli náhradníci, po změnách nešel náš výkon k horšímu. Ti co do střetnutí naskočili, byli vidět. Lavička je vyrovnaná, z nováčků se jako střídající ukázali Filip Štěpánek, Tobiáš Svoboda, Juraj Ficko a v závěru naskočil i David Linda.

Po zápase jste chválil i trenéra Libora Klíče…
Prvně jsme tady hráli na tři stopery, to jsem v Lounech nezažil. Trenér rozestavení zvolil přesto, že jsme hráli proti favoritovi na postup a za to si zaslouží klobouček.

Jak tedy premiéru celkově hodnotíte?
Jsme spokojení, po jarním trápení se na Louny konečně dalo koukat, v porovnání s koncem minulé sezony to bylo jako nebe a dudy.

Mají se soupeři lounské party bát?
Po jednom zápase bych nedělal velké závěry, určitě nebudu mít nějaké velké řeči. Už příští víkend nás čeká další zápas.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...