Silně potlučený naštěstí bez zlomeniny se teď důležitý hráč místního divizního celku snaží o rychlý návrat, aby pomohl týmu navázat na podzimní příjemné páté místo v tabulce.

„Dělám v lese, kácím stromy a utrhla se větev a spadla mi na hlavu. Po helmě se sklouzla na rameno a záda. Naštěstí jsem neměl nic zlomeného, byl jsem jenom silně potlučený a nemohl jsem se moc hýbat. Uvidíme jestli stihnu začátek jarní sezony, ale dělám pro to vše – masáže, rehabilitace a podobně,“ popsal Deníku brankář, který na podzim odchytal dvě třetiny zápasů svého celku a pomohl mu na pátou příčku tabulky, kde lounští fotbalisté získali celkem 27 bodů.

close Lounský brankář Jakub Pokorný v akci. info Zdroj: Jaroslav Tošner zoom_in Lounský brankář Jakub Pokorný v akci.

„Podzim hodnotím kladně. Vstup do sezony jsme měli výborný, pak přišla nějaká zranění a těžcí soupeři, tak jsme s tím na konci sezony trošku bojovali, ale zvládli jsme se udržet v horní polovině tabulky. Ale jinak musím opravdu říct, že jsme po podzimu spokojení,“ těší Jakuba Pokorného. Vize pro jaro? Pokračovat v započaté práci.

„Očekávám, že navážeme na podzim, ale bude to těžké. Divize B je dost vyrovnaná soutěž a jaro bývá vždycky těžké, ale určitě uděláme maximum, abychom skončili s co nejlepším výsledkem,“ slibuje lounský gólman.