Jak se rozhodovat při hlasování? Kdo je na vážkách, může přihlédnout k práci s mládeží, aktivitě jednotlivých klubů i v mimofotbalové sféře, třeba na sociálních sítích. Rozhodovat může také kvalita občerstvení na stadionu či atmosféra během fotbalových mačů. Zkrátka: rozhoduje vše, na co si jen vzpomenete. Nejvíc je ale anketa o tom, kdo má na internetu nejvíc věrných fanoušků, kteří jsou ochotni přidávat hlasy ve dne, v noci.

V anketě o krajského vítěze je 21 klubů (tři postupující celky ze sedmi okresů). V lokálních kolech se nejvíc dařilo TJ Dobříni z litoměřického okresu, která nasbírala 17 778 hlasů! Zdatně jí sekunduje Černiv (rovněž okres Litoměřice) s 16 672 hlasy. Pomyslná třetí příčka by patřila Měcholupům (Louny), které dostaly 14 728 hlasů.

Je tu ale krajské finále, začíná se od nuly!

Stačilo 20 minut a fotbalisté Dobroměřic (v bílém) se dostali do hry a pak už jednoznačně dominovali. Od většího přídělu uchránil Lenešice jejich gólman. V Anketě skončily Dobroměřice třetí a postoupily do krajského kola.
ANKETA: Na Lounsku jsou top Měcholupy, pak Holedeč a Dobroměřice. Jdou dál

Kdo se tedy stane vítězem? Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce března 2023. Nové hlasy je možné přidávat každých pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno.

Tři nejlepší oddíly Ústeckého kraje postoupí do finále, ve kterém se o Krále severu utkají se třemi nejlepšími kluby Libereckého kraje. Nejlepší krajský tým se zároveň může těšit na návštěvu sportovního reportéra Deníku, který během tréninku či zápasu pořídí obsáhlou videoreportáž o klubu, jeho hráčích, vedení a fanoušcích.