Trenér domácích Jan Ogieglo měl nelehkou situaci. Postrádal brankaře Bartoše, tahouny celku Vilda s Izerou a také potrestaného Horčičku. Mezi tyče se tak musel postavit obránce Luboš Chlouba. Nepočínal si vůbec špatně. Předvedl několik výborných zákroků, kterými podržel svůj tým.

Začátek střetnutí patřil domácím. Jejich tlak byl v šesté minutě korunován brankou. Po faulu u levé postranní čáry se totiž k trestnému kopu postavil Radoský. Jeho centr Pěknice podběhl a Pecinka jej pohodlně uklidil do sítě. Další velkou šanci měl Vimr, který šel sám na branku, ale vracející se obránce jej vytlačil z vápna i ze střelecké pozice. Vimr si však vše vynahradil při další hrubce hostů. Mašek doslova namazal Vimrovi na polovině hřiště a ten už své sólo dovedl do brankového konce. Osečtí byli blízko skórování pět minut před přestávkou. Přímý kop Poura kousek před vápnem sice mířil kolem zdi k tyči, ale Chlouba byl na místě a stačil míč vytáhnout do bezpečí.

Druhý poločas již mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Svůj podíl na tom měl i hlavní arbitr Buřil. Tvrdý zákrok zezadu v podání domácího Šuse na pronikajícího Slavíka potrestal pouze přímým kopem, ačkoli mohl klidně vytáhnout kartu minimálně žluté barvy. Na druhé straně však potrestal hráče Oseka za běžný zákrok v souboji žlutou kartou. Hosté sice byli lepším celkem, ale vyrobili příliš mnoho chyb v obraně. Při další hrubce se dostal míč k Vlčkovi. Ten se kličkou zbavil vyběhnuvšího brankaře Oseka a střelou od postranní čáry se trefil doprostřed prázdné brány. Tím potěšil fanoušky domácích a rozesmutnil početnou skupinu příznivců Oseka. Tím fotbal definitivně skončil a nic zajímavého již k vidění nebylo.

Černčice přezimují ve středu tabulky, tedy na sedmém místě. 

SK Černčice - Baník Osek 3:0 (2:0)

Branky: 6. Pecinka, 23. Vimr, 66. Vlček
Rozhodčí: Buřil - Vacek, Teska. ŽK: 4:3. Diváci: 80

Černčice: Chlouba - Hrnčíř (86. Blyzniuk), Richter, Šus, Hudek - Prokeš (80. Uldrich), Pecinka, Seifert, Smola, Radoský - Vimr (39. Vlček)

Jaroslav Tošner